Skocz do zawartości

Pomoc pierwszy raz z stereo na KD


Big_boy

Recommended Posts

Witam potrzebuje pomocy walcze juz 2dzien 

Pierwszy raz przyszlo mi walczyc z systemem 5.1  presja osob 3cichi niestety poleglem i siedze w swoim mjuzik rumie przy Red Chot Chilli Peppers i prosze o pomoc bo nie ogarniam 

tv sony ale bez hdmi z funkcja ARC wiec podłaczony metada ze zdjecia  hdmi plus optyka 5aac0450ef520_20180316_1756091.thumb.jpg.21a36266f89153335a7ffeec3c2f7d1a.jpg

 

 

Dzwiek mam tylko w stereo podlaczone sa 2przednie plus centralny plus 2satelitki tyl 

przy tescie na wzmacniaczu z microfonem wykrywa wszystko ale juz jak przelacze na tv to gra tylko stereo i co najciekawsze na wzmacniaczu dodam ze to yamaha RX A3010 NA WYSWIETLACZY Z PRAWEJ STRONY POKAZUJE  L  R  i pod  L najciekawsze wyswietla jeszcze sw1 gdzie subwoofera narazie nie ma wcale w promieniu 10kilometrow... 

Jakies rozwiazania ?? nie wiem jak to ugrysc  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna przeprawa byla z tym kinem ale udalo sie mikrofony kalibracje wszystko bylo przeciw mnie 

co sie okazalo i bylo to strasznie dziwne i do teraz tego nie rozumiem , satelitka prawa tył po kalibracji pokazywalo ze zle podlaczony kabel czyli pomylony plus z minusem jakis absurd sam zarabialem banany na koncach i sprawdzilem 3 razy zeby nie bylo wtopy i sie zgadzalo przy wzmacniaczu i glosniku  a on mi dalej ze zle kable podlaczone i musialem zamienic  co nie przyszlo latwo no bo jak jestes pewny ze masz wszystko dobrze i musisz wypiac czerwona koncuwe i wetknac w niebieska i odwrotnie szook ale pomoglo dziala gra 

 

dzieki za pomoc jakos sie udalo straszna przeprawa z tą technologia XXI wieku 

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...