Skocz do zawartości

Taga Harmony 606 V3 jaki amplituner i subwoofer


Piotr Bielawa

Recommended Posts

Dnia 5.01.2021 o 16:02, JaZz napisał:

@Marcin73 daj znać jak już dobrze poznasz się z nimi. 

Czesc 

Po prawie tygodniowym odsluchu moge stwierdzic ze zakup udany , kupilem zestaw Taga Harmony TAV-606 v.3 + Yamaha MusicCast RX-V4A, sam fakt zmiany al'a glosnikow na to to milowy skok dla moich uszu. Nie jestem zwolnnikiem duzy basow ale slychac ze ich brakuje , wiec Magnat 302A na pewno wpadnie w nie dlugim czasie . Dzis maja przyjsc uchwyty B-Tech BT77, wiec juz bedzie cacy. 

Nie jestem znawca ale polecilbym ten zestaw. Jeszcze ogarniam ampli no ma duzo mozliwosci nie ktorych nawet nie znam wiec droga dedukcji , na pewno duzo pomoglo mi polaczenie przez hdmi arc s ustawieniach wifi itd. 

pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 13.01.2021 o 07:41, Marcin73 napisał:

Czesc 

Po prawie tygodniowym odsluchu moge stwierdzic ze zakup udany , kupilem zestaw Taga Harmony TAV-606 v.3 + Yamaha MusicCast RX-V4A, sam fakt zmiany al'a glosnikow na to to milowy skok dla moich uszu. Nie jestem zwolnnikiem duzy basow ale slychac ze ich brakuje , wiec Magnat 302A na pewno wpadnie w nie dlugim czasie . Dzis maja przyjsc uchwyty B-Tech BT77, wiec juz bedzie cacy. 

Nie jestem znawca ale polecilbym ten zestaw. Jeszcze ogarniam ampli no ma duzo mozliwosci nie ktorych nawet nie znam wiec droga dedukcji , na pewno duzo pomoglo mi polaczenie przez hdmi arc s ustawieniach wifi itd. 

pozdrawiam 

Hej, napiszesz coś więcej o tych Tagach jak je oceniasz po dłuższym czasie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Dwa tygodnie to nie jest dłuższy czas.

co chciałbyś dodatkowo wiedzieć o tych kolumnach czego nie można było doczytać w internetach? :)

No cóż jedni piszą że nic nie warte, a inni się zachwycają. Więc nie wiem jak jest.

Z tego co wyczytałem, to to że średnie tony są ok, więc i dialogi w filmach/wokale w muzyce są ok.

Ciekawi mnie jakie są w odbiorze, jak z tym basem-czy bez sobwoofera się obejdzie i jak z wysokimi tonami-czy nie kłują w uszy.

A już najbardziej Interesuje mnie czym się różnią te kolumny 606v3 od 607f. Bo na temat 607f nic nie udało mi się znaleźć w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, KiWiD napisał:

Hej, napiszesz coś więcej o tych Tagach jak je oceniasz po dłuższym czasie?

Mam te Tagi od 1,5 roku, niedługo będę zmieniał.
Do KD są spoko, dobrze słuchać dialogi, nie brakuje im mocy, żeby dobrze film nagłośnić.
Maja mało basu, musiałem dokupić subwoofer do filmów. Mam je z Denonem, który jest dosyć ciepły, więc nie ma piszczących wysokich tonów, ale jak miałem pożyczonegom Pionieera to mi się nie podobało brzmienie. 
W muzyce słabo, dlatego szykuje się zmiana.

Za te pieniądze jestem z nich zadowolony. 
 

Edytowano przez LukaszWawa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KiWiD napisał:

o cóż jedni piszą że nic nie warte, a inni się zachwycają. Więc nie wiem jak jest.

No to klasycznie jak na forach :)

21 godzin temu, KiWiD napisał:

Bo na temat 607f nic nie udało mi się znaleźć w internecie.

Bo to nowość, trzeba poczekać jeszcze.

Subwoofer trzeba dokupić do każdych kolumn :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 2.02.2021 o 00:00, KiWiD napisał:

Hej, napiszesz coś więcej o tych Tagach jak je oceniasz po dłuższym czasie?

na moj odsluch jak dla mnie OK,  ale dopieto z subem calosc zdaje egzamin , przy mojej ciezkiej muzie  , czuc ze okna wywali 😂, jestem zadowolony z zestawu jaki tutaj koledzy polecili,  w ciemno bym polecil 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...