Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Chiciałbym spytać czy jest możliwosc podlączenia subwoofera ( takiego do auta ) w pokoju do pc . Chodzi mi np. o taki subwoofer : http://allegro.pl/subwoofer-samochodowy-jbl-s2-1224ss-1100w-i7142443630.html . Oczywiscie z jakimś fajnym wzmacniaczem . Jezeli ktos się na tym zna , mogłby mi wytłumaczyc co by bylo do tego potrzebne , i jaki subwoofer z wzmacniaczem najlepiej wybrac ( budżet około 1200) . Odrazu mówie nie chcę kupywać  żadnych subwooferow przeznaczonych do domu , ponieważ w niedalekiej przyszłosci chciałbym go przeniesc do auta . Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witaj. 

Oczywiście ze możesz podłączyć subwoofer samochodowy w domu. Wystarczy do tego niemal dowolny wzmacniacz domowy ze wskazaniem na możliwie sporą moc. Jednak skutki tego mogą być różne. Niektóre subwoofery samochodowe sprawdzą się zupełnie dobrze w tej roli inne gorzej. Niektórym może brakować niskiego basu bo zostały przewidziane do pracy w bardzo małej przestrzeni. Wtedy będzie lepiej jeśli mają grać w małym pokoju. Filtrowanie zapewni tu karta dźwiękowa z wyjściem na subwoofer. Jeśli chcesz użyć wzmacniacz samochodowy, to musisz sobie zdawać sprawę z tego że będziesz musiał zaopatrzyć się w zasilacz o napięciu ~12-14,5V i dużej mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...