Skocz do zawartości

Kable do bi-wiringu do 300 zł


Peebuls

Recommended Posts

1 godzinę temu, Peebuls napisał:

Czy jest ktoś w stanie polecić jakieś modele kabli (mogą być oczywiście używane) do bi-wiringu do powiedzmy 300 zł?

Co myślicie np. o Audionova Ilumiantor? Aktualnie mam jakieś najprostsze kable Klotz z Allegro :)

https://www.abcv.pl/pl/p/PRZEWOD-YTDY-8X0.5-ALARMOWY%2C-DOMOFONOWY/3849

Po cztery żyły na kanał , możesz dokupić oplot po 1,2 ,- za mb.

To nie żart.

Właśnie zrezygnowałem z bi-wringu w moich ProAc Response One S mimo niby zalecania przez "fachowców". Ale z tym kablem powyżej możesz zaryzykować albo zostawić go jako podstawowy. Dużo nie stracisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Peebuls napisał:

Chodzi mi o gotowe rozwiązanie z wtykami bananowymi. Chcę żeby to wyglądało estetyczniej niż teraz i może zagrało ciut jaśniej (chociaż wiem, że ciężko będzie w tym budżecie o jakąś zmianę brzmienia). 

Wtyki bananowe mają sens tylko wtedy gdy często przepinasz kable , normalnie stosuje się goły drut, by nie wprowadzać jeszcze jednego elementu. Rozumiem , że głównym powodem chęci zakupu jest zmiana idąca w kierunku estetyki i to rozumiem. Sam kupiłem Chorda bo jest biały, i wtopił się w firankę a co za tym idzie żona jest szczęśliwa. Kup taki kabel by podobał Ci się wizualnie i koniec. Miej świadomość , że kupując konfekcje w kwocie 300,- więcej zapłacisz za to, że ktoś przylutował cztery wtyki bananowe ,niż za koszt właściwy przewodu.Możesz kupić oddzielnie kabelek , oddzielnie wtyki , lutujesz lub przykręcasz wtyki i masz znacznie taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...