Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz bedzie lepszy?


frodo

Recommended Posts

Witam jak w temacie. Posiadam kolumny Heco Celan gt 302 (narazie). Jaki wzmacniacz nadałby się do nich najlepiej z niżej wymienionych? Tylko proszę nie pisać o innych, nie wymienionych przeze mnie ok.... no chyba że te wymienione do niczego się nie nadają kompletnie. Nadmieniam, że nie jestem super, hiper audiofilem, ale lubię jak muzyczka fajnie zagra, tzn. z fajnym cykaniem i mięsistym basem. Wiem, że na to ma wpływ kilka rzeczy np: pokój gdzie sprzęt gra. Biorę to pod uwagę. Docelowo przewidziane są jakieś fajne kolumny podłogowe. Narazie są takie jak wyżej.

Rozpatruję wybór z takich modeli jak:

Pioneer A-70DA

Marantz Pm8006

ONKYO A-9000R

YAMAHA A-S1100

Oczywiście później dokupione będą odpowiednie klocki z tej samej firmy tzn. cd i sieciówka. Szczerze mówiąc(pisząc) to na prawie 99% jestem zdecydowany i  dogadany na Marantza PM8006 z ND8006. Za przemawia cd razem z sieciówką i podobno w miarę dobry dac.  Czy ten zestaw Marantza to dobry wybór? Proszę o wypowiedzi osoby, które słyszały wymienione wyżej wzmacniacze. Piotrek z S4Home w tym miejscu proszę o powstrzymanie się od wpisów. Nie będę ukrywał, że wygląd zestawu też odgrywa dużą rolę tzn. jak będzie się prezentować w salonie. Nawet jeżeli miały by troszkę słabiej brzmieć od zestawów, które z wygladu szału nie robią, ale grają gitara.   Dlatego sprzęty typu ROTEL czy Cambridge Audio nie za bardzo mi sią widzą. Poprostu troszkę mi się nie podobają.  Chociaż na  żywca ich nie widziałem i mogły by mi sie spodobać.  Na chwię obecną w/w kolumienki napędza 12-sto letni amplituner kina domowego Onkyo TX-SR503. Zdaję sobie sprawę, że wzmacniacz stereo lepiej się spisze w systemie stereo. niż amplituner do kina domowego. Mam przynajmniej taką nadzieję. Proszę o wypowiedź osoby, ktore miały styczność z w/w wzmacniaczami, a najlepiej jeszcze jak grały z Heco Celan gt 302. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za pomoc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...