Skocz do zawartości

Dobry sklep internetowy z płytami CD...


Recommended Posts

Cześć.

Jako że mając w końcu odtwarzacz CD,zacząłem ostatnio kupować albumy CD,chciałbym się zapytać Was,czy znacie jakieś dobre,internetowe sklepy branżowe,z możliwie dużym wyborem,oraz rozsądnymi cenami.

Tak ostatnio zacząłem troszeczkę interesować się tematem,i zauważyłem ,że różnice cenowe są dość spore.

Dziś np. odwiedziłem bielski Media Markt,w którym kupiłem album CD Daft Punk "Random Access Memories" za 19.99zł.Taki sam album,najtańszy na  allegro kosztuje 26.50zł+koszty wysyłki.

Dzięki za sugestie.

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa różnie- ten tytuł w

inne będą tańsze w dodax.pl niż empik.pl a jeszcze inne odwrotnie.... Trzeba sprawdzać! Jeszcze dochodzi ebay.pl a tam ten tytuł można kupić za:

https://www.ebay.pl/itm/Random-Access-Memories-Daft-Punk-Good/152950965120?hash=item239c968380:g:X6QAAOSwjX1auQLi

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u nas w B-B zaraz koło MM jest Empik,i generalnie jest tam drożej niż w MM

Ostatnio np.patrzyłem za nowym albumem Grubsona,różnica wynosiła aż 15zł na niekorzyść empiku.Podobnie było z kilkoma innymi albumami.

No,tak,ebay to też ciekawe miejsce na poszukiwania.

Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
ceny nie są największym problemem, bo jak nie "tu, to tam"... Problem jest z dostępnością tytułów, a tu wygrywa na pewno dodax.pl  (nie nalicza przesyłki) i ebay. Często taniej jest w cdjapan.co.jp... Niestety ceny przesyłki są dość słone. W każdym razie allegro to na dziś nie jest dobre rozwiązanie.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do tego dodax.pl,i zamówiłem 2 płytki.Ceny bardzo atrakcyjne.Niestety,chyba walnąłem gafę,przy przelewaniu pieniędzy z konta bankowego,na konto paypal.Teraz już jestem pewien,że paypal odrzuci przychodzący przelew.

Na tym discogs.com -też niezły wybór.Nasze allegro przy powyższych,to przysłowiowa bida z nędzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,dobrze o tym wiedzieć.Z pewnością będę tam zaglądał regularnie.

Tymczasem dziś dokończyłem zamówienie na dodaxie (na szczęście paypal zaakceptował przelew przychodzący)

Poza tematem już,ale w przypływie radości z nowej rzeczy muszę się pochwalić:dziś przyszedł też zamówiony na allegro DAC (polecany FiiO E10K Olympus 2).Własnie testuję.

Bo wiadomo CD to CD,ale komputer będzie w znacznej mierze głównym źródłem dźwięku u mnie.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...