Skocz do zawartości

kino domowe za 4000 i ani grosza więcęj


piona

Recommended Posts

Witam, czytałem to forum dziesiątki razy i głowa mnie boli bo nie wiem co robić. W związku z powyższym... "mam pewną kwestię, ale nie wiem czy można" :) ... mianowicie. wybrałem sobie już amplituner, odtwarzacz DVD i głośniki i mam prośbę do ludzi dobrej woli, którzy mają o sprzęcie, brzmieniu o wiele większe pojęcie niż ja, żeby się wypowiedzieli na temat takiego zestawu:

AMPLI - Yamaha RX-V661

DVD - Yamaha S-661

wiem że odtwarzacz ma najmniejsze znaczenie z całego zestawu ale już chciałbym mieć ampli i DVD z jednej serii, a poza tym mam jeszcze kilka pytań. W odtwarzaczu powyżej jest wejście USB na pena. Czy ten odtwarzacz widzi tylko peny czy i zewnętrzne dyski twarde na USB?, czy na nośniku pamięci tylko mptrójki czy jeżeli zgrałbym wavy to też je zobaczy? Czy wielkość pena jest w jakiś sposób ograniczona? czy słuchanie mp3 na takim sprzęcie ma sens czy to profanacja?

Co do głośników to mam dylemat:

Głośniki 5.0 i sub w perspektywie roku
np
JAMO C405 HCS 3
lub
Jamo E 680PPL

czy głośniki trochę z niższej półki 5.1 od razu z subem

KODA AV 710 + SW100B

Dodam jeszcze, że najczęściej słucham rocka, metalu, muzyki klasycznej, dance'u, hip-hopu, jazzu, bluesa - czyli wszystkiego pod warunkiem że jest to dobre w swoim gatunku.
Filmy zdarza mi się oglądać ale niezbyt często - 2 w miesiącu, jednak proszę o nie namawianie mnie na stereo, gdyż chciałbym co prawda rzadko ale obejrzeć film dobrze nagłaśniając pomieszczenie.
Aha mój pokój to ok. 26 m2
pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za porady
piona
gg1282172
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...