Skocz do zawartości

Proszę o pomoc dobrania kolumn do wzmacniacza


piotr2508

Recommended Posts

Posiadam wzmacniacz Marantz pm8000 i CD pionner pd-s701. Pokój około 30m2 proszę o pomoc w doborze kolumn podlogowych do mojego wzmaka. Zależy mi na tym aby kolumny były szczegółowe wyraźne dynamiczne, ale też aby nie brakowało im basu. Powinny być także ładne będą stały w salonie. Myślę nad monitor audio RS6, dali concept6, lub elac fs127 - budżet to 1600zl. Żadnych z tych kolumn nie słuchałem wybór tylko na podstawie opinii i opisów z google. Proszę o jakieś sugestie

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadal nie granie którego szukasz. Masz mnustwo aukcji na różnych portalach dali ikon 6 mkII. Do wyboru do koloru jeszcze w różnych cenach.
Piotrek
No tak zgadza się tylko nie mogę znaleźć chce w moim budżecie jak już pisałem 1600zl, a zenzory znalazłem za 1700zl dlatego pytałem. Widzę że muszę dołożyć trochę kasy aby zasługi nie szukać. Jest też jeszcze aspekt wizualny zenzory 7 są wiele ładniejsze.
Muszę poprostu wybrać się do dystrybutora dali i obejrzeć je na żywo.


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

To nadal nie granie którego szukasz. Masz mnustwo aukcji na różnych portalach dali ikon 6 mkII. Do wyboru do koloru jeszcze w różnych cenach.
Piotrek
A powiedz mi jeszcze czym różnią się ikony MK1 od mk2

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2018 o 13:11, piotr2508 napisał:

No tak zgadza się tylko nie mogę znaleźć chce w moim budżecie jak już pisałem 1600zl, a zenzory znalazłem za 1700zl dlatego pytałem. Widzę że muszę dołożyć trochę kasy aby zasługi nie szukać. Jest też jeszcze aspekt wizualny zenzory 7 są wiele ładniejsze.
Muszę poprostu wybrać się do dystrybutora dali i obejrzeć je na żywo.


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

A powiedz mi jeszcze czym różnią się ikony MK1 od mk2

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

MK2 grają żywiej, krótszym basem, mocniejszą górą. Bardzo zwiewne brzmienie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...