Skocz do zawartości

Kino domowe DENON AVR-X520BT


Kostucha

Recommended Posts

Witam,

proszę o pomoc w wyborze zestawu 5.1 do amplitunera DENON AVR-X520BT. Dokładniej mówiąc potrzebuję dwóch zestawów... Już wyjaśniam.

W związku z chwilowo niewielkim budżetem zdecydowałem się na zakup używanego amplitunera w okazyjnej cenie i potrzebuje teraz dobrać do niego kolumny. Zestaw ma być jak najtanszy, używany najlepiej do 200-300zł (sporo tego widziałem na allegro), tylko problem polega na tym, że zupełnie nie wiem co może z tym fajnie zagrać. 

W przyszłości przy uzbieraniu większego budżetu planuje zakup jakiegoś lepszego amplitunera (prawdopodobnie również marki Denon) wraz z zestawem porządnych kolumn, a obecny pójdzie wtedy albo do sypialni, albo do domku na działce.

Dlatego proszę o pomoc przy wyborze dwóch zestawów, żebym od razu wiedział na co chciałbym zbierać i polować na okazję.

Pomieszczenie do naglosnienia jest niewielkie ok. 15m 5m*3m telewizor na dłuższej ścianie, kanapą naprzeciwko. Kolumny możliwie węższe niż szersze z uwagi na niewielką ilość miejsca.

Z góry dziękuję z pomoc,

Pozdrawiam

Edytowano przez Kostucha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...