Skocz do zawartości

Oppo zwija się z rynku RTV


Recommended Posts

Szkoda - OPPO robił świetne odtwarzacze BR, w dodatku dobrze sprawujące się również od odtwarzania muzyki z płyt CD.

Pytanie czy rezygnują również ze streamerów?

Dobrze jednak, że jest zapewniony serwis gwarancyjny i będą co jakiś czas wypuszczane aktualizacje firmware :-) No i można kupić w sklepach fabrycznie nowe produkty OPPO, bo co zostało wyprodukowane będzie sprzedawane.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Dnia 6.04.2018 o 22:22, RoRo napisał:

Szkoda - OPPO robił świetne odtwarzacze BR, w dodatku dobrze sprawujące się również od odtwarzania muzyki z płyt CD.

Pytanie czy rezygnują również ze streamerów?

Dobrze jednak, że jest zapewniony serwis gwarancyjny i będą co jakiś czas wypuszczane aktualizacje firmware :-) No i można kupić w sklepach fabrycznie nowe produkty OPPO, bo co zostało wyprodukowane będzie sprzedawane.

Pozdrawiam

Mam właśnie problem z Oppo 103 a dokładnie to z aplikacją do sterowania Oppo Media control. Nie widzi mi urządzenia. Jakiś czas temu jeszcze działała ale np. nie kontynuowała przełączania kolejnych utworów. Teraz już w ogóle nie mogę tego połączyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku mają się pojawić w najbliższych tygodniach produkty marki Reavon, która otwarcie mówi o wypełnieniu pustki na rynku po wycofaniu się Oppo. W ich produktach widać sporo podobieństw do produktów Oppo, ciekawe jak finalnie wypadną w konfrontacji.

https://www.reavon.com/

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...