Skocz do zawartości

R-N803D + Hi-End, czyli... katastrofa emocjonalna


steff

Recommended Posts

Jak ja lubię czytać te lektury, że sprzedaje tak świetne głośniki, że za chwilę się rozpłaczę...

Pytanie po co to sprzedajesz, skoro jesteś "znawcą od kilkudziesięciu lat?

Zamiast napisać, że jestem chorobowym audiofilem i muszę znowu coś kupić....

 

Sorry to tylko off topic...

Soren jak kupisz te monitory to raczej też się będziesz męczył z dalszą od sprzedażą  (BMN) - audiofil to dziwne zwierzę, podtrzymuję:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

55 minut temu, S4Home napisał:

O jak ja bym chciał żebyśmy płynęli mlekiem i miodem.

Piotrek , wystarczy poczekać, aż Yamaha wypuści na rynek nowy wzmacniacz stereo z Ethernet, Bluetooth, YPAO ,czterema HDMI i dożuci DSP i ekran dotykowy, ot taka 803 D BIS Future i zobaczysz jaki będzie ruch w interesie !!! Kluby na forach, z jakim kablem ethernetowym gra najlepiej ?, czy w srebrnej ,czy czarnej bas schodzi niżej? DSP - sala z Wiednia czy z Monachium brzmi lepiej ?

Zobaczysz kolejka będzie się ustawiać jeszcze przed otwarciem salonu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry wystarczy aby do R-N803D dodano wyjście Pre Amp... i pozamiatane. 

5 godzin temu, S4Home napisał:

[...]Audiofilizm to jest pewnego rodzaju skrzywienie. Ja też jemu popadłem. Ale walczę z tym. Dobrze że jest ciepło.

Piotrek

Ładna pogoda sprzyja innym kosztownym zagrożeniom; wędkarstwo, fotografia, kolarstwo, motocykle, piękne kobiety itp. O.o 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się z audiofilizmu , ale w PCtach bywa podobnie. Wyskoczy nowa karta grafiki to każdy chce być "pierwszy" by na benchmarku itp. forach brylować testami itp. ;)

Wg mnie najlepiej cieszyć się swoim systemem i nie szukać na siłę "dziury" , a przyznam ,że po 6-7msc na nowych kolumnach to się już w miarę przyzwyczaiłem i gdybym był wariatem to bym rozglądał się za czymś innym , tylko po co ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubakk napisał:

 

obadajcie ciekawy filmik jak wygląda sklep audio w Japoniii ;)  nie wiedziałem gdzie to wrzucić :P 

 Zylion jenów w sprzęcie. 

2 godziny temu, MobyDick napisał:

Współczynnik akceptacji żony to tylko zwykle kwestia odpowiedniej formy i wyglądu. Drogi sprzęt hi-end może mieć wysoki taki współczynnik. 

To się akurat zgadza. Dobrze, że akurat niektórzy producenci audio też o tym wiedzą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie troszkę targi jakby :) sklepik fajny. 

Nie wiem ja wcześniej tego współczynnika nie znałem.klocki do domu przynosiłem bez pytania i albo się podoba albo nie trudno. Ja nie zaglądam do kosmetyczki czy mi się ten róż diabelski podoba czy nie. Z drugiej strony trochę to smutne że samce tak straciły na kontroli swoich domów.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Piotrek, tutaj do końca się z Tobą nie zgodzę. Wspólna przestrzeń salonu to nie prywatna kosmetyczka. Ja też żonie, ani ona mnie nie zagląda na prywatne konto, do torby czy szuflad przy biurku. Ale wnętrze domu a nawet jego zewnętrzny kształt rodziły się na drodze kompromisu. Myślę, że zakupy powyżej pewnej kwoty powinny być jednak konsultowane, jeśli prowadzi się wspólne gospodarstwo domowe, tak samo zmiany wystroju wnętrz. No chyba, że każdy ma swoją prywatną przestrzeń. Wtedy ok. Ale to moje zdanie. Pozdrawiam znad słonecznego morza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem. Widzę po prostu czasem kuriozalne sytuację i do nich się odnoszę. " Kolumny mogą mieć 130 cm wysokości ale tylko 10 głębokości...." Itp itd.

Ja przynoszę i mam. Jeśli czasem to wymaga rozmowy to też spoko. Ale czasem współczynnik jest tak niski że wybór stoi na plastikowe kina Samsunga......

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aenneus dlatego ja zachęcam klientów na przyjście na odsłuch z żoną. Ile razy już tak było, że najpierw kręciły nosem że gdzie takie duże, wielkie i brzydkie, a po odsłuchach okazywało się że no dobra w sumie grają najlepiej i wychodzili z tymi "brzydkimi", które wgl nie wchodziły w rachubę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...