Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam pytanie, zastanawiam się nad kupnem karty dźwiękowej.  Chciałem zapytać czy do grania, gdzie liczy się dla mnie dobra lokalizacja przeciwników, przy słuchawkach HyperX Cloud Core warto kupić SOUND BLASTER X-FI SURROUND 5.1 Pro. Nie zależy mi na dźwięku 5.1 a na dobrym stereo, czy ta karta będzie (pewnie będzie, ale wolę spytać) lepsza od integry ALC1150 i czy może ktoś poleci jakąś inną do 300zl? Ważne też dla mnie by odtwarzana muzyka była przyjemna dla ucha. Oraz w przyszłości mam zamiar zmienić słuchawki na Audiotechnika Ath-m50x, wiem że są różne opinie o HyperX, więc proszę je zostawić w spokoju ;)

Edytowano przez Cezary G
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki które masz zwykle są bardzo dobrze oceniane. Krytykują je chyba głównie ci którzy bardzo źle je traktują i potem dziwią się że są zepsute. Trudno mieć pretensje do talerza że się tłucze, jeśli się nim rzuca. Jeśli masz tą integrę bez wzmacniacza słuchawkowego to lepiej jest kupić SOUND BLASTER X-FI SURROUND 5.1 Pro . Myślę ze jednak bardziej warto wydać 100-300 zł na wzmacniacz słuchawkowy do tego układu. Może to dać lepszy efekt przy muzyce niż kupienie takiej karty dźwiękowej. Oczywiście sporo tu zależy od dobrania ewentualnego wzmacniacza do konkretnych słuchawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MobyDick napisał:

Słuchawki które masz zwykle są bardzo dobrze oceniane. Krytykują je chyba głównie ci którzy bardzo źle je traktują i potem dziwią się że są zepsute. Trudno mieć pretensje do talerza że się tłucze, jeśli się nim rzuca. Jeśli masz tą integrę bez wzmacniacza słuchawkowego to lepiej jest kupić SOUND BLASTER X-FI SURROUND 5.1 Pro . Myślę ze jednak bardziej warto wydać 100-300 zł na wzmacniacz słuchawkowy do tego układu. Może to dać lepszy efekt przy muzyce niż kupienie takiej karty dźwiękowej. Oczywiście sporo tu zależy od dobrania ewentualnego wzmacniacza do konkretnych słuchawek.

Własnie przed momentem udało mi się zdobyć ofertę na tego creativa w wersji THX za 170zł więc raczej zrobię taki układ, ale dziękuję za radę, będę się nad innymi układami zastanawiał jak będę zmieniał słuchawki. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...