Skocz do zawartości

Onkyo RZ820 pytanie


Kolunio

Recommended Posts

Miałem podobne pytanie w temacie nr676 i nie każdy miał nalepkę , mój miał wiesz może z wypożyczenia , zwrotu , czy czegoś to bez niej ...   zapytaj w innym sklepie czy mają zalakowany z nalepką a nie na forum szukasz niuansów  
Kolego z tego co pisałeś sam szukałeś takiej wiadomości wiec...? Czy płacąc prawie 4000 tysie nie mogę wymagać fabrycznie nowego amplitunera?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe mają. Ale tylko z początku produkcji. Takie modele które mają wylądować gdzieś na ekspozycjach. Później już tego nie dają. 

Pytasz bo nie wiesz czy dostałeś używany.?

Na wyświetlaczu powinna byś folia. A klapka powinna być zakrojoną taśma. Dodatkowo na całym przednim panu powinna być taka biała pseudo foliowa gabeczka cienka. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe mają. Ale tylko z początku produkcji. Takie modele które mają wylądować gdzieś na ekspozycjach. Później już tego nie dają. 
Pytasz bo nie wiesz czy dostałeś używany.?
Na wyświetlaczu powinna byś folia. A klapka powinna być zakrojoną taśma. Dodatkowo na całym przednim panu powinna być taka biała pseudo foliowa gabeczka cienka. 
Piotrek
Tak dokładnie chce wiedzieć czy dostałem nowy ale wychodzi na to ze nie. ...Na wyświetlaczu brak foli klapka nie jest niczym zabezpieczona jedynie po otwarciu klapki jest niebieska folia plus 2 małe gąbki. ..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kolunio napisał:
12 godzin temu, Kubakk napisał:
Miałem podobne pytanie w temacie nr676 i nie każdy miał nalepkę , mój miał emoji6.png wiesz może z wypożyczenia , zwrotu , czy czegoś to bez niej ... emoji14.png  zapytaj w innym sklepie czy mają zalakowany z nalepką a nie na forum szukasz niuansów emoji3.png 

Kolego z tego co pisałeś sam szukałeś takiej wiadomości wiec...? Czy płacąc prawie 4000 tysie nie mogę wymagać fabrycznie nowego amplitunera?

Gdzie szukałem ? Raczej odpowiadałem w podobnym temacie ;) no w sumie za 4000 tysiące = 4 mln zł to powinieneś wymagać :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kolunio napisał:

Kino domowe Katowice. Ampli zwrócony. Drugi który przyjechał miał skaze na panelu w górnej części. ..również nie miał naklejki, wyświetlacz nie był zafoliowany oraz klapka nie była zabezpieczona.
Kto mi sprzeda srebrne ampli rz820 nowke sztukę bez wad? :)

Napisz do mnie dostaniesz absolutnie nowa sztukę. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...