Skocz do zawartości

FLAC z telefonu - jak przesłać najlepszą jakość


Portimo

Recommended Posts

5 godzin temu, Kraft napisał:

Przejrzałem podany w linku test i powiem, że nie bardzo wiem o co jego autorowi chodzi. Pisze on:

"Najprostszy test, jaki można zrobić, by przekonać się, ile zmienia poczwórny DAC, to słuchać muzyki bez włączonego DAC i nagle go włączyć.

Przyznaję, spodziewałem się raczej subtelnej różnicy, którą wyłapią tylko najwprawniejsze narządy słuchu. Tymczasem włączenie Quad DAC w LG V30 jest jak strzał w pysk. Różnicy nie da się przeoczyć, nie da się jej nie wysłyszeć. Trzeba być dosłownie głuchym, aby nie odczuć tej zmiany, tak jest ogromna."

Jak on słucha muzyki bez włączonego DAc-a? Czy nie myli on jakichś "filtrów-dopalaczy" z brzmieniem DAC-a. 

LG V30 ma dwa DAC-i, jeden zintegrowany w procesorze i drugi Quad DAC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 29.02.2020 o 18:50, Jaro Slaw napisał:

Witam

Podepne sie do tematu :)

FLAC z telefonu wysylany na shanling  up4 da lepszy efekt niz spotify?

Nie napisałeś, w jaki sposób chcesz przesłać pliki na Shanling UP4.  Czy kablem USB, czy przez bluetooth? Jeśli bluetooth, to z wykorzystaniem którego kodeka?
A praktycznie to nikt nie zgadnie, czy usłyszysz różnice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Dnia 24.08.2018 o 14:25, ald890 napisał:

Ma ten sam DAC co LG V30, aktualnie najbardziej audiofilski telefon. To nie jest teoria, tylko techniczny fakt.
Nie chodzi o to, że staram się go gloryfikować, tylko sprawdziłem z czystej ciekawości i po prostu obaliłem sobie pewien mit. Możesz poczytać https://www.spidersweb.pl/2017/11/lg-v30-audio-test.html

zgadzam się samsung s8 32bit 384hz  roksan caspian teraz arcam solo music po prosu wymiata szkoda kasy na dac  a miałem na prawdę top połączenie jack rca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...