Skocz do zawartości

Q Acoustics 3020


micol

Recommended Posts

Może ktoś ma informacje gdzie w Warszawie można posłuchać Q Acoustics 3020 ? Pytałem w kilku sklepach, mają na stanie ale nie ma możliwości odsłuchu.

Zainteresowały mnie ze względu na skrajne opinie chociaż z przewagą tych dobrych, poza tym pasują mi idealnie pod względem wyglądu.

Do tej pory słuchałem Tannoy 7.1, Indiana line nota 250 x, mission lx-2. Moim uszom najbardziej spodobały się Indiany.

Potrzebuje kolumn do Onkyo R-N855, mam jeszcze yamahę rx-797.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do naszego salonu, z Warszawy masz tylko trochę ponad godzinę drogi. Ewentualnie możesz u nas kolumny zakupić z opcją zwrotu, ryzykujesz tylko koszt odesłania a masz możliwość spokojnie posluchania kolumn w Twoim pomieszczeniu i konfiguracji.

Q Acoustics QA 3020 to moim zdaniem bardzo dobre monitory. Nie jest to może efekciarskie granie nastawione na szybki pierwszy efekt, bardziej są to kolumny, które z czasem coraz bardziej doceniamy, ich szybkość, dokładność, wypełnienie, barwę.

Zapraszam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem maila do każdego sklepu w Wawie, gdzie widziałem te kolumny dostępne na stronie internetowej tj. 3 albo 4 sklepy, odpowiedź ta sama: "w tej chwili nie dysponujemy tymi modelami kolumn do odsłuchu", to samo było z Tannoy 7.2 - w jednym sklepie - "wyjechały na testy", w innym "w tej chwili nie dysponujemy..." ale zamówić na stronie internetowej można. W sumie mógłbym zamówić i zwrócić ale jak jestem zielony i chce posłuchać np. 5 modeli to już trochę czasu zajmuje to wysyłanie. Najpierw posłuchaj w sklepie, mówili...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...