Skocz do zawartości

Heco Victa Prime 702


Sebastian8708

Recommended Posts

Witam forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem kolumn Heco Victa Prime 702. Potrzebuję teraz do nich wzmacniacza w cenie do 600 zł max. Oczywiście chodzi o sprzęt używany. Kolumny mają raczej wyostrzone skraje pasma, bas i sopran, nie przeszkadza mi to ale nie chcę żeby mój wzmacniacz jeszcze bardziej je podbijał, zwłaszcza soprany, z basami nie jest tak źle, mogą być nawet mocne. Z góry dziękuję za pomoc. Wiem że tego typu pytań było wiele ale znalazłem stare posty i trochę w temacie mogło się zmienić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze świeża sprawa ale nieco odmienna bo to nie tyle wzmacniacz co amplituner stereo: DENON DRA-825R. Parametry "z kartki" ma ok, pytanie czy nada się zamiast wzmacniacza? Czy dźwięk nie będzie udziwniony?

Podobno sprawny, w dodatku blisko mnie więc mam możliwość odsłuchu. Marantz ma z reguły ciepły dźwięk więc chyba to by pasowało. Dla przykładu Denon PMA 710 AE jest za 550 zł

Impedancja DENONA DRA 825R jest na poziomie od 6 do 16 ohmów, więc zakładam że nie będzie problemu ze sparowanie moich kolumn. Co prawda są podawane że mają 8 ohmów ale gdzieś na forum wyczytałem że czasami mogą schodzić do 4. Nie brał bym tego pod uwagę gdyby nie fakt że ta opinia pojawiła się od użytkownika, który firmuje się nazwą jednego z dużych salonów audio w kraju

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...