Skocz do zawartości

JBL Reflect Contour & Pioneer SE-E7BT


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Prosiłbym o podpowiedź, które z tych dwóch modeli słuchawek bluetooth zapewniają lepszą jakość dźwięku. W przypadku tych od JBL, widziałem komentarze, że jakość odtwarzanej muzyki jest niewiele większa od przeciętnych słuchawek za 50pln. Nie znam się na tym kompletnie, stąd mój post na tym forum. 

Ogólnie poszukuję słuchawek bluetooth do 300pln i tak na szybko znalazłem te dwa modele. Oba produkty maja podobny czas pracy ~8h. JBL ma dodatkowo mikrofon i kosztuje 249pln, 50pln mniej niż Pioneer. Czy nie będzie problemów, gdy telefon będzie w kieszeni? 

Co do jakości dźwięku mam możliwość używania Beats solo 3. Czy oba wyżej wymienione modele, będą grały znacznie gorzej? 

JBL
Pioneer

Pozdrawiam i z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opozycji do JBL polecam Ci serdecznie MEE Audio, Klienci jednogłośnie mówią, że to jakość brzmienia nieporównywalna z JBL, co potwierdziło się podczas tegorocznych targów Audio Show. W Tym przedziale cenowym dobrze sprawdzi się nowość N1 lub niewiele droższe X7 - te są szczególnie wygodne na siłowni. Obie pary posiadają pilot z mikrofonem i czas działania na baterii do 8 godzin. Myślę, że możesz się pozytywnie zaskoczyć w porównaniu do Beatsów :).

Oczywiście z Bluetoothem nie będzie problemu, gdy telefon będzie w kieszeni lub plecaku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...