Skocz do zawartości

Kino domowe do sypialni


Roster

Recommended Posts

Witam, właśnie wyremontowałem swoją sypialnie i noszę się z zakupem kina domowego (amplituner + głośniki 5.0 + subwoofer [w późniejszym czasie]). 

Niestety znam się na tym jak Patryk Vega na kręceniu filmów, dlatego zwracam się do was z prośbą pomoc w wyborze. 

Znalazłem w necie 3 zestawy:

YAMAHA HTR 4071B + Kolumny Pure Acoustics Nova 6 CzarnyYAMAHA MusicCast RX-V483 + Pure Acoustics NOVA 6  oraz PIONEER VSX531K + TAV506

Który z tych zestawów jest lepszy? Może każdy jest do ciula i  podrzucicie coś swojego? 

zaznaczam tylko że jeżeli zestaw trzeci byłby lepszym wyborem to mam wtedy możliwość (kasę) zakupić subwoofer do 500pln. 

Przeznaczenie: Filmy/ muzyka w formacie .flac, .mp3 itd...

Proszę o pomoc. 

 

Edytowano przez Roster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jak przedmówca.

Niestety we wszystkich trzech podanych przez Ciebie kolego Roster zestawach, kolumny będą słabym ogniwem. W każdym razie w tym budżecie można nieco lepiej.

Jeżeli zestaw będzie użytkowany w dużym stopniu do "kina", to koniecznie musisz brać pod uwagę posiadanie subwoofer'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jak duże jest to pomieszczenie? Będzie miejsce na odpowiednie rozstawienie kolumn, aby uzyskać efekt dźwięku przestrzennego?

Z naszej oferty niedrogich, sensownie złożonych zestawów kina domowego polecam posłuchać konfiguracji Yamaha RX-V483 z kolumnami Indiana Line 550: https://www.tophifi.pl/kino-domowe/zestawy-kina-domowego/yamaha-rx-v483-indiana-line-nota-550-x-740-x-240-x.html

Zapraszamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
4 godziny temu, S4Home napisał:

No właśnie. :|

I teraz nie wiem, o co Tobie S4Home chodzi, sam polecałeś 606v3 i sam pisałeś, że ten pioneer to zamiennik Yamahy. Były w korzystnej cenie to kupiłem.  Czyli w sumie zrobiłem tak jak polecałeś. teraz proszę  o doradzenie w sprawie suba i kabli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...