Skocz do zawartości

Kolumny do JVC-AX555 - pokój 22m


Kacperek

Recommended Posts

Kolega zmienia sprzęt i za "flaszkę" dostałem wzmacniacz jak w tytule. Jest bardzo mało informacji na temat tego wzmacniacza. Co to za sprzęcik, jak gra i jakie byście do tego kolumny polecili? Do tej pory grało u mnie jakieś mini coś i kumpel namówił mnie, żebym posmakował normalnej muzy.
Będę wdzięczny za info o tym JVC, co do niego pasuje - w sensie jakie marki/modele kolumn, tak powiedzmy w granicach 500-1000. Jeżeli chodzi o muzykę to słucham wszystkiego - progresywny rok, pop, elektronika itp (poza diskopolo, metalami i muzyką poważną), lubię dobry bas, i cieplejsze brzmienie, takie nie męczące. Będę tez słuchał radia więc może jakiś tuner byście polecili do Melo radio np. bo leci w zasadzie na okrągło ale to w dalszej kolejności.
Będę umiał sobie poszukać, jak już będę miał polecone konkretne "głośniczki" ale jak coś komuś wpadnie w oko na olx czy alegrogo nie wzgardzę.
Pozdrawiam forumowiczów :)

Nikt nie zna tego wzmaka? Może coś o 444 czy 333 bo pewnie graja podobnie tylko moc inna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...