Skocz do zawartości

nagłośnienie na domową siłownie


Xeners

Recommended Posts

Witam,

Potrzebuję pomocy, mianowicie chcę kupić nagłośnienie na domową siłownie i głównie chodzi mi o to żeby głośniki były podwieszanie pod sufitem w kącie zeby były 3 głośniki i subwoofer jesli to możliwe. chciałbym puszczac muzyke z pendrive i telefonu. czy potrzebuje amplituner czy coś innego prosze o pomoc. cena nie gra dużej roli no im tańsze tym lepiej. może jakiś wzmacniacz albo coś?

 

Edytowano przez Xeners
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym 3 głośniki mieć ponieważ chciałbym to powiesić na ścianie w rogu i mam 3 wolne. A jak sytuacja ze wzmacniacze nie było by to lepsze i prostsze? Też nie chodzi mi o pozwalającą jakość to ma byc tylko takim tłem tego co tam będę robił ale też chciałbym żeby ten dźwięk nie był jakiś słaby 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wzmacniacza podepniesz telefon kabelkiem 2xchinch-mini jack, ale będzie problem z pendrive i wyjściem subwooferowym.

Rzuć okiem na Yamahę RN-402D

https://www.tophifi.pl/stereo/amplitunery/amplitunery-stereo/yamaha-musiccast-r-n402d.html

Spokojnie będziesz mógł podłączyć nawet 4 głośniki (niskoohmowe) + subwoofer. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, S4Home napisał:

Ok to skoro ten sprzetu już masz to temat zamykamy ?:)

Bo robi się zabawnie

Potrzebuje konkretnie sprzętu. Dla mnie to nie jest zabawne jęsli pan nie chce nie musi mi pomagać tylko po prsotu chciałym sie konkretnie czegoś dowiedzieć bo się an tym nie znam 

 

Edytowano przez Xeners
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...