Skocz do zawartości

Spotify - jak zapłacić bez karty?


Robert Rob

Recommended Posts

Kto mi podpowie jakie są aktualnie metody płatności w Spotify? nie chciałbym podawać/używać karty. Widzę że jest PayPal, problem tylko taki że wybierając tą metodę, po przekierowaniu do konta paypala, opłata nie chce pobrać się z dostępnych środków na koncie, tylko żąda dodania karty!
co to za bezsens?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa tylko z kartą kredytową, ponieważ bez niej mógłbyś co 3 miesiące zakładać nowe konto za 0,99zł. Jeśli obawiasz się podawać swoją kartę kredytową to rozwiązaniem może być wirtualna karta kredytowa. W niektórych bankach można ją założyć (dostajesz tylko numery i datę ważności) i ma ona stan 0zł i nie można zrobić debetu. I jak chcesz nią zapłacić to robisz przelew na nią więc nie ma obaw, że ktoś wypłaci kasę bez twojej zgody czy jakaś zapomniana subskrypcja pociągnie miesięczną opłatę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Przymierzałem się do Revolt. Niestety odbiłem się przy weryfikacji danych. Skanu dowodu nie prześlę ;) 
Założyłem darmowe konto do którego karta również była za darmo. Fakt, pełne dane musiałem podać ale instytucja moim zdaniem bardziej godna zaufania.
W taki sposób już kilka lat opłacam różne subskrybcje, zamówienia internetowe. Kasę przelewam wcześniej z głównego konta.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa banku, usługi jest nie istotna. Sugeruję skorzystać z porównywarki ofert bankowych, zapewne można coś znaleźć.

Nie twierdzę, że osobne konto jest najlepszą, najbezpieczniejszą drogą. To jest moja droga, która dla mnie jest ok. @marecki pisał o Revoult. Produkt dobry, wiele osób z tego korzysta. Ja wybrałem instytucje działającą w Polsce. W ten sposób chroni mnie polskie prawo. Kosztowało mnie to tyle co jedna wizyta w oddziale.

Płacenie kartą w internecie jest najbezpieczniejszą formą płatności, wbrew temu co niektórzy mówią. Ciekawe, że ludzie jeszcze tak niechętnie korzystają z tej formy a mimo to na co dzień płacą kartą w sklepie. Naprawdę jest dużo większe prawdopodobieństwo, że ktoś pozyska dane znajdujące się na naszej karcie (dobra kamerka wystarczy) niż to, że dane karty wyciekną z serwisu.
Mam lekko paranoiczne podejście do płatności, dlatego wybrałem opcję drugiego konta ;)
PayPal też jest niezłą opcją. Kartę podpinamy pod konto a transakcje autoryzujemy przez PayPal nie podając danych karty. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...