Skocz do zawartości

PIONEER N-50AE Wszystko mający strumieniowiec


S4Home

Recommended Posts

Cześć,

U mnie sytuacje jest podobna.

Źródło Marantz 6012 (Tidal), dalej Roksan Kanady K3 (jako końcówka mocy)  i kolumny Focal Aria 948.

Zastanawiam się własnie nad zakupem Pioniera n-50 lub Bluesond Node 2i bo nie do końca jestem zadowolony z tego jak to gra w stereo..

 

Edytowano przez Mariusz Adamek
Ktoś możne potwierdzić, czy obrany kierunek jest słuszny i czy różnica będzie odczuwalna ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Nie znam urządzenia ale może trzeba wysiąść i wsiąść ... jak w dowcipie o samochodzie jakim jechali informatycy który się popsuł, wtedy padł tekst chłopaki może zadziała jak wysiądziemy i wsiądziemy ponownie 😁 czyli reset do fabrycznych i ponowna konfiguracja? Nie znam urządzenia tyle że aktualizacja serwisu Spotify nie umknęła mojej uwadze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Inferno napisał:

Nie znam urządzenia ale może trzeba wysiąść i wsiąść ... jak w dowcipie o samochodzie jakim jechali informatycy który się popsuł, wtedy padł tekst chłopaki może zadziała jak wysiądziemy i wsiądziemy ponownie 😁 czyli reset do fabrycznych i ponowna konfiguracja? Nie znam urządzenia tyle że aktualizacja serwisu Spotify nie umknęła mojej uwadze

W pierwszej kolejności to zrobiłem, czyli full reset, niestety nie pomogło, najlepsze jest to że nie pamiętam czy działało to przed aktualizacją, tzn, ta ostatnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny trop u mnie, po aktualizacji automatycznej routera od internetowego providera wyłączony na routerze UPnP i problemy ze znalezieniem urządzenia w sieci. Czasem po aktualizacj miałem tez problem ze znalezieniem urządzenia w sieci WiFi gdy sieć miała ukryte SSID. Musiałem włączyć do pierwszego podłączenia, później mogłem już ustawić na ukryte i wszystko działało.

Takie luźne pomysły do sprawdzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...