Skocz do zawartości

Devialet Phantom Gold


Miras23

Recommended Posts

4 godziny temu, S4Home napisał:

Pożycz. Rewelacyjny monitor. Świetnie grający. I ten pasywny i ten aktywny. 

Do odsłuchu w warszawskim salonie dopisz adante monitory od elaca z tegoroczną eisa. Nie słuchałem ich. Ty też nie.

Tu płacisz za technologie! Nie w devialet. ?

Piotrek

Nie bluźnij, Phantom nie jest zaawansowany technologicznie? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

 

2 godziny temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

ProAc'a :) 

Nie pomagacie Panowie :) 

@Top Hi-Fi PoznańWidze że macie w sieci i Elac i ProAc w ofercie. Jeśli chciałbym porównać phantomy z którymś nich to które to powinny być? Elac Adante AS 61 (podstawkowe), czy ProAc Response DB1 - chcę kolegom z salonu roboty oszczędzić :)

KEFy sobie też odsłucham ;)

 

Edytowano przez Quentin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quentin Adante jeszcze nie słuchałem i nic Ci o nich powiedzieć nie mogę. ProAc- świetne kolumny, natomiast żeby pokazać pełnie swoich możliwości, potrzebują elektroniki kosztującej co najmniej tyle ile same kolumny. Masz wielkie pomieszczenie i uważam, że są za małe, a ProAc + subwoofer to trochę profanacja :D 

Jak możesz ustawić kolumny? Przy tej klasie kolumn, standy sa wręcz wymagane- w sumie zajmuje więc to tyle miejsca jak podłogówka...

Phantom w twoim pomieszczeniu jest o tyle ciekawą propozycją, że pomimo swoich małych gabarytów potrafi nagłośnić na prawdę duże pomieszczenie.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, Devialet dał do pieca. Właśnie wypuścili nową serię - mniejsze jajka, tańsze z wejściem analogowym :) rozwalili trochę całą dyskusję. Trzeba będzie się wstrzymać i poczekać kiedy do nas na dziki wschód dotrą pierwsze egzemplarze :) niestety na razie nie ma funkcjonalności stereo - ma być w trakcie 2019.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale w sumie to dużo bardziej mi pasują te mniejsze - są tańsze, mniejsze, mają analog, a jak na razie twierdzą wszystkie portale, zachowały jakość dźwięku i nadal grają pełnym pasmem, schodząc nisko mimo rozmiarów.  Więc w sumie to nawet jak posłucham tych dużych to nic mi to nie da dopóki nie posłucham małych... 

Co do brzmienia to pewnie złe nie jest, przeczytałem "cały internet"  :) (głównie zagraniczny), koło dwóch setek różnych opinii (w większości prywatnych użytkowników) i ludzie maja różne opinie, narzekają na cenę, że się nie da reperować, że jest problem z lip sync , rwiący się streaming, etc, ale znalazłem tylko dwie negatywne o brzmieniu ( w tym jedną twoją :)  - żeby nie było to jest ok) . Zwykle negatywni piszą, " są....., ale brzmienie super" :) także brzmią dobrze raczej. 

Drugim takim głośnikiem jest KEF LS50W czyli w wersji wireless. Masa nagród, same pianie nad jakością dźwięku i zero złych opinii.  Koncepcja w sumie jest podobna dopasowane przetworniki i wzmacniacze do głośników, skrócenie drogi sygnału. 

Może się tak skończyć, że nie będzie mi się chciało czekać na Phantoma Reactora w wersji stereo i odłsucham i kupie KEFy. 

@Top Hi-Fi Poznań wiecie może, kiedy będzie Phantom Reactor dostępny do odsłuchu w Polsce (na razie w mono oczywiście) ?

Edytowano przez Quentin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2018 o 11:55, Quentin napisał:

Jeszcze nie, ale w sumie to dużo bardziej mi pasują te mniejsze - są tańsze, mniejsze, mają analog, a jak na razie twierdzą wszystkie portale, zachowały jakość dźwięku i nadal grają pełnym pasmem, schodząc nisko mimo rozmiarów.  Więc w sumie to nawet jak posłucham tych dużych to nic mi to nie da dopóki nie posłucham małych... 

Co do brzmienia to pewnie złe nie jest, przeczytałem "cały internet"  :) (głównie zagraniczny), koło dwóch setek różnych opinii (w większości prywatnych użytkowników) i ludzie maja różne opinie, narzekają na cenę, że się nie da reperować, że jest problem z lip sync , rwiący się streaming, etc, ale znalazłem tylko dwie negatywne o brzmieniu ( w tym jedną twoją :)  - żeby nie było to jest ok) . Zwykle negatywni piszą, " są....., ale brzmienie super" :) także brzmią dobrze raczej. 

Drugim takim głośnikiem jest KEF LS50W czyli w wersji wireless. Masa nagród, same pianie nad jakością dźwięku i zero złych opinii.  Koncepcja w sumie jest podobna dopasowane przetworniki i wzmacniacze do głośników, skrócenie drogi sygnału. 

Może się tak skończyć, że nie będzie mi się chciało czekać na Phantoma Reactora w wersji stereo i odłsucham i kupie KEFy. 

@Top Hi-Fi Poznań wiecie może, kiedy będzie Phantom Reactor dostępny do odsłuchu w Polsce (na razie w mono oczywiście) ?

Devialet na swojej stronie informuje, że kupić "u nich" będzie można od 14 listopada. W PL powinny być do końca listopada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...