Skocz do zawartości

Denon


Mkbk

Recommended Posts

Witam wszystkich . Jako świerzak w tym temacie w swoim pierwszym wątku chcial bym was prosic o rade. Słucham muzyki na kolumnach Heco Victa 700. Poki co tylko dwie ale planuje dokupic reszte zeby kozystac z kina domowego. Ale w chwili obecnej slucham muzyki z CD lub gramofonu. Niekiedy zdaza sie podlaczyc telefon. Wiec do rzeczy posiadam :
DCD 700AE
AVR2807
DP300F
Zastanawiam sie czy do tego zestawu dokupic PMA 710 AE czy jest sens mimo amplitunera pakowac tam wzmaczniacz?
Bardzo prosze o wasze opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to nie ma sensu. Nic nie uzyskasz przy takim połączeniu, jeśli chcesz pójść w górę z jakością dźwięku stereo, musisz poszukać zdecydowanie lepszego wzmacniacza. Z tego co sprawdziłem, AVR-2807 ma wyjście pre-out, najlepszą opcją będzie wzmacniacz z wejściem na końcówkę mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, S4Home napisał:

Musi mieć wejście Direct in. Ale przy tej klasie nie ma to żadnego znaczenia. Wzmacniacz wniesie poprawę ale nie ta 720. Używany do 800 zł zrobi robotę.

Piotrek

Czyli mam szukac wzmacniacza czy koncowki mocy?

Czy musi miec 4 wyjscia na glosniki. A i B jak moje kolumny?

Potrafilbys doradzic jakis model ? Najlepiej Denona bo zalezy mi rowniez na optycznym wygladzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz miał końcówkę - sterujesz głośnością tylko na amplitunerze

Jeśli wzmacniacz - sterujesz głośnością i na nim i na amplitunerze.

Jakość dźwięku taka sama.

Ma mieć wyjścia na dwa głośniki. Jak będą na 4 to i tak tego nie wykorzystasz, podłączasz 2.

Denon 1500R

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...