Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuję miksera + interfejsu do 600, max 700zł. W grę wchodzą raczej tylko używki.
Może napisze, co chcę osiągnąć... Miałem kartę dźwiękową STX II, ale chcę poszerzyć lekko asortyment muzyczny i coś zmienić. Co chciałbym podłączyć?
1. Słuchawki DT770 80ohm (jack 6,3) - słuchanie muzyki, dźwięki z kompa
2. Głośniki Solo 7c - jak wyżej
3. Mikrofon ath 2035 - nagrywanie i rozmowa przez ts, skype, czyli jak normalne mikro podłączone do pc
4. Gitara elektryczna - raczej tylko nagrywanie, albo odsłuch na żywo (coś jak wzmacniacz, tylko podłączenia gitary i odsłuch jej z głośników pc, jeżeli to w ogóle możliwe)

I raczej tyle. Na początku myślałem tylko o interfejsie, ale chciałbym mieć możliwość regulacji basów oraz średnich i wysokich tonów np. w mikrofonie, gdy będę rozmawiał przez ts i w słuchawkach.
Początkowo myślałem o jakimś interfejsie z wbudowanym mikserem, ale jak widzę nic takiego nie ma, tylko mikser z interfejsem, a to podobno jest do d...
Więc zastanawiałem się nad scarlett 2i4 + do tego jakiś mikser, ale da się to sensownie połączyć, żeby działało tak jak napisałem? Jeżeli podłącze mikro do miksera to nie do interfejsu i na odwrót...  
4-ty pkt z gitarą nie jest aż tak ważny, po prostu to taka dodatkowa opcja zamiast kupowania wzmacniacza  
___
I jeszcze tak offtop - ath 2035 potrzebuje dodatkowego zasilania - phantom power. Jak podłączę go w takiej kofiguracji jak wyżej to będzie działało, czy koniecznie muszę coś dokupić?
^^^
Jakieś porady?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...