Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jestem nowym producentem paneli akustycznych wszelkiego maści.

 

W mojej ofercie znajdziecie dyfuzory , panele hybrydowe i inne ustroje akustyczne w najniższej cenie , również wykonuje panele z własnym logo jak i pod wymiar.

A może masz pomysł na własny Panel, ustrój akustyczny ? Ja go wykonam w najniższej cenie.

 

Jeśli masz problem z wyborem lub potrzebna pomoc z aranżacją pomieszczenia to zapraszam do kontaktu :

TEL 500838727

biuro@sonixsound.pl

 

Zajrzyj na stronę sklepu www.sonixsound.pl

Niedługo zrobię konkurs gdzie będą do wygrania 4 dyfuzory skyline o łącznej wartości 800zł więc warto polubić  i obserwować nas na https://www.facebook.com/SonixSoundPolska/

7d0d5daf49d79d8bd76cadc7c5e2.jpg.a7056af2cd6e785dd85d93dea535d102.jpg5b07230382dda_Wzr5.thumb.jpg.3862c0d9094244b00054b5e6fc6ebf9e.jpg20180211_133511.thumb.jpg.41ac17d41db62aab2fe2c7ae1d5d4394.jpg20180309_151112.thumb.jpg.285099fd288279018f08b430e79373af.jpg20180310_135137.thumb.jpg.1fdc94096c9be6e927128bcdce9471e8.jpg5b07230c11b51_Wzr3.thumb.jpg.0531afd276d8b252573712dda19ca6ca.jpg20180323_112650.thumb.jpg.abc23e5bf15e84ea52da454afcec2ee3.jpg

20180309_155955.jpg

20171117_083929.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

@www.sonixsound.pl, przydałyby się na Waszej stronie jakieś informacje o produktach. Piszę "jakieś", bo nie ma nawet podanych ich wszystkich wymiarów. A co z własnościami akustycznymi? Rozumiem, że pomiary są drogie i startującą firmę może nie być na nie stać, ale chyba zamieszczenie chociaż wyliczeń teoretycznych na jakie częstotliwości ustroje są projektowane i w jakich pasmach działają nie przekracza Waszych możliwości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft, liczysz na odpowiedź? Mam wrażenie, że firma, która tu się zareklamowałama, ma Ciebie, a tym samym nas w... W d...e! A więc to co napisali i to czego nie napisali ma znamiona antyreklamy raczej. Nawet nie wiem czy warto ich pozdrowić, bo chyba już tu nie zaglądną. Pozdrowię mimo wszystko, WP

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wpszoniak napisał:

@Kraft, liczysz na odpowiedź? Mam wrażenie, że firma, która tu się zareklamowałama, ma Ciebie, a tym samym nas w... W d...e! A więc to co napisali i to czego nie napisali ma znamiona antyreklamy raczej. Nawet nie wiem czy warto ich pozdrowić, bo chyba już tu nie zaglądną. Pozdrowię mimo wszystko, WP

Muszę Pana zaskoczyć ale zaglądam na forum lecz nie posiadam wystarczająco czasu by dyskutować na temat akustyki lub inne .

 

Dnia 14.09.2018 o 09:22, Kraft napisał:

@www.sonixsound.pl, przydałyby się na Waszej stronie jakieś informacje o produktach. Piszę "jakieś", bo nie ma nawet podanych ich wszystkich wymiarów. A co z własnościami akustycznymi? Rozumiem, że pomiary są drogie i startującą firmę może nie być na nie stać, ale chyba zamieszczenie chociaż wyliczeń teoretycznych na jakie częstotliwości ustroje są projektowane i w jakich pasmach działają nie przekracza Waszych możliwości. 

Dziękuję bardzo Panu za rady i za wyrozumiałość, lecz wyliczenie teoretyczne zazwyczaj ma mało wspólnego z praktyką, więc nie jestem pewnych czy chciałby Pan dostać produkt który nie spełnia opisu parametrów . Strona jest cały czas modernizowana i aktualizowana i wszelkie parametry paneli będę dodawał z czasem :)

 

Pozdrawiam

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, www.sonixsound.pl napisał:

wyliczenie teoretyczne zazwyczaj ma mało wspólnego z praktyką, więc nie jestem pewnych czy chciałby Pan dostać produkt który nie spełnia opisu parametrów.

 

Wychodzi więc na to, że nie macie pojęcia w jakich zakresach i jak skutecznie działają wasze produkty. Przyzna Pan, że nie brzmi to najlepiej. Chyba powinniście to jeszcze raz przemyśleć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, www.sonixsound.pl napisał:

Muszę Pana zaskoczyć ale zaglądam na forum lecz nie posiadam wystarczająco czasu by dyskutować na temat akustyki lub inne .

W takim razie, chętnie wycofuję swoje rozczarowanie brakiem odpowiedzi z waszej strony.

Pozdrawiam, Wojciech Pszoniak


P.S. Żałuję, że nie będzie Pan skłonny udzielać tu lub w innych wątkach porad.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kraft napisał:

Wychodzi więc na to, że nie macie pojęcia w jakich zakresach i jak skutecznie działają wasze produkty. Przyzna Pan, że nie brzmi to najlepiej. Chyba powinniście to jeszcze raz przemyśleć. 

Źle mnie Pan zrozumiał .

Przykładowo Dyfuzor skyline https://www.sonixsound.pl/pl/p/Dyfuzor-akustyczny-Skyline-50x50-Drewno/84 teoretycznie działa  320Hz- 6200Hz a w praktyce te parametry nie są prawdziwe ponieważ materiał miał niższą gęstość niż zakładałem i żeby podać prawdziwe parametry należy zrobić pomiary takiego ustroju.

Nie będę podawał nieprawdziwych parametrów swoich produktów tak jak to robi duża część firm w Polsce :P nie mówiąc już , że piszą o całkowitej nie palności produktu...

W przyszłości zamierzam zrobić pomieszczenie do takich pomiarów lecz jak już wcześniej pisałem nie mam czasu.

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, wpadłem na ten artykuł nie bez powodu i chciałbym się podpiąć i zapytać nieco na ten temat. Jak to jest z wykorzystaniem różnych technik, oraz konkretnych produktów w urządzaniu pokoju. Znalazłem tę ofertę https://asound.pl/akustyka-pomieszczen/ i szczerze powiedziawszy zastanawiam się nad kupnem dyfuzorów akustycznych, ( konkretnie o tym co napisał Pan w poście wyżej ). Przegrzebałem Internet i nie znalazłem na ten temat wielu opinii. Co najlepiej będzie wybrać? Liczę na konkretne informacje. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Bardzo ogólnie mówiąc to mamy podział na dyfuzory różnej maści. 

Mamy dyfuzory binarne działające przez załamanie dźwięku na krawędziach szczelin oraz pochłaniaczy jakim jest welna u tej firmy. U mnie nazywa się to panelem hybrydowym tyle że na bazie pianki( możemy zrobić na wełnie).

Skyline , dyfuzory 1d 2d itp 

Każdy typ dyfuzora ( pezynajmniej dla mnie )ma swoje miejsce w pomieszczeniu , tez duzo zalezy od budrzetu . 

Dużo pisać a mało czasu :) dzwon a wszystko wyjaśnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...