Skocz do zawartości

Kolumny + Wzmacniacz Na Salę Weselną 100-120m2


Mateo89

Recommended Posts

Witam. Za 3 miesiące odbędzie się wesele mojego brata i do tego czasu muszę zakupić nagłośnienie imprezy. Jakie kolumny polecacie do nagłośnienia sali o powierzchni 100-120m2 (dokładnie nie mierzyłem wiec może być wiecej) i jaki do nich wzmacniacz polecacie ? Wzmacniacz ma być bez żadnych bajerów byle można było puścić muzykę z laptopa i podłączyć CD i mikrofon, resztą zajmie się osoba prowadząca imprezę czyli wodzirej z ekipą grającą na perkusji i gitarze i takim czymś z klawiszami jak w fortepianie i będą śpiewać  .Chyba więcej wejść i wyjść w wzmacniaczu nie będzie potrzeba ,jesli tak to piszcie co musi mieć. Co do kolumn to muszą być bardzo duże i mocne,design jest mało ważny , ważny jest porządny dźwięk czyli by było mocno głośno jak to na takiej imprezie. Sprzęt może być używany ale skłaniam się by kupić nowy , chociaż kolumny a wzmacniacz używany . Kwoty nie podaję jaką chce wydać ponieważ nie wiem ile minimum trzeba wydać na taki sprzęt wiec zobaczymy na jakim pułapie się to zamknie. Dajcie wszystkie możliwe propozycje.

Edytowano przez Mateo89
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będziesz miał zamówionego wodzireja i kapelę-to nie możesz po prostu wynająć na ten dzień/dwa dni wzmacniacza i kolumn? To powinno się dać zrealizować za rozsądniejsze pieniądze niż zakup a potem sprzedaż sprzętu na wesele.

Po co kupować sprzęt (a tym bardziej nowy), z którego potem nie będziesz korzystał? 

Albo dokup kolumny estradowe do posiadanego sprzętu :-) ... żart ... chyba ...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale w mojej miejscowości gość który wynajmuje sprzęt chce za dobę 2500zl i to jest bardzo dużo moim zdaniem. W tej kwocie znajduje się oświetlenie sali kolumny i cała reszta osprzętu ale sęk w tym że ja posiadam już oświetlenie i swój mikser i CD Player potrzebuje tylko wzmacniacz i kolumny a gość nie chce wynająć samych kolumn i końcówki mocy bo mówi że się nie opłaca, dziwne podejście. Skoro mamy wydać tyle za wynajęcie sprzętu to wolimy kupić nowy i będziemy mieli na każdą większą okazję nawet plenerową dlatego ten wątek założyłem i proszę Was o pomoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Jeśli nie chcesz zrobić stopy to się za to nie bierz. To sprzęt profesjonalny estradowy.

Tanim kosztem jeśli miało by to dobrze raczej wyjdzie ci koło 5k. Dodatkowo nic z tym sprzętem później nie zrobisz. Nie wykorzystasz go w domu ani nigdzie. I to jest takie minimum totalne.

Lepiej pożycz w całej Polsce masz specjalistyczne firmy od tego.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...