Skocz do zawartości

R-n303d vs r-n402d


Damian13

Recommended Posts

Witam

 

Chcę kupić sobie sprzęt do tv. Służył będzie do tv,( filmy) muzy ( z neta, z nas, fona po bt itd).

Po wcześniejszych rozmyślaniach nad aktywnymi głośnikami i głośnikami komputerowymi stwierdziłem że lepiej kupić już jakiś wzmacniacz i kolumny. I tak udało mi się posłuchać r-n402d + nota 550 i stwierdziłem że to mi wystarczy. I teraz mój dylemat ,mianowicie rozważam jeszcze r-n303d bo: cena zestawu z nota 550 ,303 jest około 2600 a 402 około 3200 ( choć różnica cenowa między wzmacniaczami jest około 100zł, dziwne nie) i tak zaczynam szperać w necie i nie natrafiłem na to czy 303 różni się w dźwięku? Czy obydwa wzmacniacze mają tego samego dac'a ? Z różnic co zauważyłem to moc i USB ( a te różnice akurat dla mnie nic nie znaczą , bo moc i tak w 402 będzie wystarczająca aż nad to a z USB nie muszę kożystać)

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat quantum 675 1300zł na olx i Pioneer sx30n 1699zł.Super zestaw z 3000zł

Odsuwasz się od tematu. Pytanie było inne. Ja wszystko kumam . Na razie chce wiedzieć czy 303 różni się dźwiękiem od 402 bo na to co czytam to nie jest jednoznacznie napisane a nawet informacje są sprzeczne. Biorę pod uwagę coś innego ale to dywagacje na potem.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No styłu głowy mam jeszcze r-n602 . Ale rozumiem że 303 i 402 to żeby nie skłamać dźwiękowo to samo i dac'a też mają tego samego?

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

A te Magnat będą lepiej grać na tym pionierze niż nota 550. Nota 550 mi się podoba pod względem gabarytów , wizualnym i fajnie z 402 zagrało , nie wiem jak z pionierem a nowy zestaw pioniera z tymi nota toteż wchodzi pod uwagę

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Damian13 napisał:

Poszukam w Łodzi i okolicach emoji39.png pewnie do q21 też podjade

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

mamy salon w Łodzi, ul. P.O.W. 36/68 (koło dworca)- zapraszam, w komfortowych warunkach będziesz mógł przesłuchać tego o czym pisałeś i na spokojnie podjąć decyzję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Sprawdź Pioneera i skreslisz tamte od razu :P

Życie. 

Piotrek

No jestem ciekaw. W necie za to piszą  że z obsługą pioneera słabo. Z funkcjami multimedialnymi słabo. Prawda to czy fałsz? Czy ktoś dostał po prostu wadliwy sprzęt?

Dnia 4.06.2018 o 21:52, Q21 napisał:

Yamaha R-N303D w stosunku do R-N402D poza uboższym wyposażeniem, niestety różni się także dźwiękowo. Jeśli tylko budżet pozwoli, gorąco namawiam na zestaw oparty na R-N402D.

Zresztą zapraszam na odsłuchy i wyceny dla forumowicza.

kurcze nie można się do was dodzwonić na żaden numer ze strony. Nikt nie odbiera :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...