Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe asymetryczne z krótkim kablem


Recommended Posts

Witam,

Jak wiele innych osób tutaj na forum szukam słuchawek. Ich przeznaczenie to słuchanie podcastów/audiobooków przy użyciu odbiornika Bluetooth (Avantree Clipper). Dlatego potrzebuję czegoś, co ma krótki kabel, sięgający okolic szyi, gdzie wpięte będzie urządzenie - ~75 cm (http://www.avantree.com.pl/wp-content/uploads/2016/06/Clipper.jpg). Wymagania muzyczne mam dość niskie, gdyż zazwyczaj muzyki w ten sposób nie słucham.

Przy okazji, jak macie do polecenia jakiś inny/lepszy odbiornik BT to też chętnie wysłucham propozycji, chociaż wiem, że to juz inny temat.

Pozdrawiam,

Paweł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze słuchawek z krótkim przewodem i przewodem przedłużającym w komplecie przychodzą mi do głowy JAYS T-JAYS. Jeśli słuchawki mają być tańsze możesz mieć z tym problem, bo chyba najłatwiej będzie kupić kolejny komplet z odbiornikiem bt. Kiedyś Philips produkował słuchawki tego typu. Jeśli jakość dźwięku niema dużego znaczenia to chyba bez znaczenia jaki wybierzesz odbiornik bluetooth. Chyba przydał by się taki który bedzie działał dość długo i będzie można go ładować podczas używania. Moim zdaniem wygodnym rozwiązaniem są słuchawki takie jak Samsung Level U Pro. Działają dość długo na jednym naładowaniu i można je ładować gdy są włączone.

Bardzo istotne jest aby podać przedział cenowy w jakim ma się znajdować brany pod uwagę zakup.

Jest taki zestaw REMAX RB-S3 . Jak się spisuje, nic nie wiem. Wiem że słuchawki przewodowe tego producenta wyglądające bardzo podobnie mają dobrą opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...