Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, otóż jestem posiadaczem słuchawek steelseries siberia v2. Urzekły mnie swoją wygodą, dźwięk w mojej opinii też nie jest najgorszy, lecz nie jestem jakoś bardzo wymagający pod tym względem. Także chciałbym żeby nowe słuchawki (steelseriesy już mają swoje lata i trochę szwankują) miały jako tako mikrofon który by nie sprawiał problemów słuchaczom do których się kieruję przez komunikatory głosowe. Ważny też jest aspekt pieniężny, mam budżet przeznaczony na headset do 200 zł (z jakiś tańszych lecz odpowiednich cenowo do jakości też bym był ucieszony)

Mam kilka propozycji, lecz nie wiem czy to najlepsze opcje w tym zakresie, prosiłbym o poradę, daję kilka ciekawych nazw które znalazłem i cieszą się niezłą opinią:

-Słuchawki HyperX Cloud Stinger (HX-HSCS-BK/EM)

-Słuchawki Sharkoon Shark Zone H10

-Słuchawki SteelSeries Siberia V3 Gaming Black Pro

-Słuchawki MSI Gamingowe DS501

Za cenne propozycję i porady będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał pod uwage STEELSERIES SIBERIA 200. V3 nie były zbyt udane. 200 wyglądają niemal identycznie jak V2 i wczesne doniesienia o nich wskazywały ze grały identycznie z V2. Jednak ostatecznie ich nowsza wersja stała się trochę bardziej dojrzała brzmieniowo i z trochę bardziej równą charakterystyka pasma przenoszenia. Jednak mikrofon chyba się nie poprawił. Spory wpływ na jego działanie ma z tego co wiem sama karta dźwiękowa do której jest podłączony. Jeśli jego jakość nie będzie wystarczająca to zawsze można pomyśleć o tanim mikrofonie typu Zalman ZM-MIC1 na kabel lub coś droższego i wyraźnie lepszej klasy niż te jakie są w słuchawkach gamingowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...