Skocz do zawartości

Pioneer SX-N30 DAB: problem z TuneIn


kadabro

Recommended Posts

Przy próbie włączenia na komputerze stacji radiowej VOX FM w TUNEIN w tej chwili prosi o jakieś nazwę użytkownika i hasło do witryny internetowej:
http://waw.ic.smcdn.pl,
i nic nie gra, potem wywala An error has occurred, please try again!
i cisza nic nie gra, wczoraj było ok zdaje się z rana,
więc co to jest w tym TUNEIN i kto tak robi w jakim celu, żeby ludzie nie słuchali, może ktoś odpowie?

Tylko kiedy te update będzie, interesuje mnie do wieża PIONEER X-HM36D..................czekam i nic nie ma!

 

Error 404, tak się dodaje ta stację w TUNEIN, podobnie wywala na nowa wieża PIONEER X-HM36D, przy słuchaniu wielu polskich stacji radiowych UNSUPPORTED STREAM,
na TV PANASONIC w tym TUNEIN, ERROR STREAM,
na komputerze w tym TUNEIN, wywala An error has occurred, please try again.
w nie których przypadkach prosi o jakieś hasła jak pisałem wcześniej,
jest to jedno wielkie G................, dam sobie z tym spokój.

Tylko kiedy te update będzie, interesuje mnie do wieża PIONEER X-HM36D..................czekam i nic nie ma!

Jeszcze stawiają w tym TUNEIN zabezpieczone serwery typu: http://waw.ic.smcdn.pl , z loginami i hasłami na niektórych stacjach radiowych,

że nikt nie posłucha i wywala: An error has occurred, please try again.

I można se słuchać........................ciszy lub Error Stream lub Unsupported Stream...........

 

Radio ZET tez nie działa, ani na wieża PIONEER X-HM36D, ani na TV Panasonic w tym TUNEIN..........

Jak tego słuchać?

Słuchać tego tylko co działa i co jeszcze nie wygasło.

Ale jak zrobić, żeby w TUNEIN poprawnie ten VOX FM grał w ogóle? Bo tylko on jakiś czas ruszał mi na wieża PIONEER X-HM36D?

I inne polskie też co nie działają na tej wieża, czyli oprócz VOX FM, Radio WAWA, Radio ESKA, Radio ZET główne i.t.p

Edytowano przez Arkadiusz Kapelko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, S4Home napisał:

Piszcie do serwisu, do Pioneer europe,

Co Wam da pisanie na forum?

Samemu trzeba brać i aktualizować te STREAM RADIOWE i do polskich stacji radiowych w tym TUNEIN, żeby wszystko co trzeba w miarę tam działało,

Dodawać też tam nowe polskie stacje radiowe jak pojawiają, żeby z czasem to wszystko nie powygasało tam w tym TUNEIN, bo wszystko przestanie działać z POLSKI.

Żeby chodź główne stacje radiowe w miarę chodziły z największych miast POLSKI,

Bo jak nikt tego nie zrobi, to z czasem wszystko tam przestanie działać.

 Ludzie mają potem problemy z odbiorem wywala, UNSUPPORTED STREAM lub ERROR STREM, An error has occurred, lub podobnie i nie działa wcale co trzeba.

A wszędzie w markowych urządzeniach ten TUNEIN jest prawie poinstalowany, na komputerze każdym jest, na telewizorach TV SMART też, na wieżach streeo też z obsługą internetu,

telefonach też. Producenci tych urządzeń i serwisy też powinny za to wziąć, żeby potem było mniej zgłoszeń.

I jak tego potem słuchać jak błędy wywala jakieś i jak zechce jakieś polskiej stacji radiowej w tym TUNEIN i z internetu posłuchać na jakimś sprzęcie z dostępem do tego.

Jak ktoś ma jeszcze słabe sygnały FM, niektórych stacji wcale nie ma, DAB+ nie ma zasięgu wcale , na satelita nie ma danych stacji radiowych?

Musi też wyjść dobra aktualizacja pod dane urządzenie danej firmy, żeby poprawiało to w tym TUNEIN to, jak to urządzenie samo nie potrafi tego zrobić jak dajmy jakiś telewizor, czy wieża stereo i zostają w nim stare niedziałające te STREAM, potem błędy tam.

Bo TUNEIN tez trochę to pewnie aktualizuje, ale nie wszystko, zwłaszcza z Polski. I co z tego, że dajmy w tym TUNEIN będzie coś zaktualizowane, a na danym urządzeniu to dalej nie działa,

bo brak UPDATE PRODUCENTA! I bez tego ani rusz, jak nie ma tego w danym urządzeniu automatycznie.........

Więc podsumowując musi być UPDATE danego producenta do tego TUNEIN i na tym TUNEIN, ktoś musi te stacje radiowe polskie też aktualizować na bieżąco,

żeby nie było jak powyżej opisane i że komuś coś i jakaś stacja radiowa nie działa, a jest za granicą dajmy i chciałby też posłuchać lub nie jest to nadawane naziemnie lub nie ma dostępu i zasięgu tego wcale, bo jest to dostępne dajmy na FM tylko dla wybrańców w danych miastach tylko co są w zasięgu.

Podobnie jak jest z DAB+............

Edytowano przez Arkadiusz Kapelko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ZET gra już ok w tym TUNEIN na wieża PIONEER X-HM36D,
ale jak wywnioskowałem nie obsługuje ona ta wieża plików play-listy typu M3U temu w tym TUNEIN nie gra dużo stacji i wywala UNSUPPORTED STREAM.............
a na innym sprzęcie np. telewizorze,komputerze już gra.............
Problem chyba firmy PIONEER i ich wszystkich wież stereo, że tak zrobili.

Telewizor Panasonic, komputer, zależy jeszcze w jakiej przeglądarce obsługuje te pliki M3U w TUNEIN i czyta poprawnie, a już wieże wszystkie PIONEER już nie, nie wiem jak inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grają wcale te stacje radiowe grupy ZPR, czyli VOX FM, Radio ESKA, Radio WAWA, Radio PLUS, ESKA ROCK w TUNEIN na nowej zakupionej wieży PIONEER X-HM36D z wbudowanym WI-FI i radiem internetowym TUNEIN. I nie chce grać to w tym TUNEIN. Wywala UNSUPPORTED STREAM i se można posłuchać ciszy..........
Zna ktoś przyczynę takiego stanu rzeczy i czemu tak dzieje? I jak to rozwiązać? Proszę pilnie o pomoc!!!!!!!
Wieża ta pilków playlisty ta nie obsługuje M3U, PLS, WPL, ASX, czy coś innego..................................na TUNEIN POBLOKOWALI, JESZCZE RAZ PROSZĘ O POMOC.

Aktualizacje PIONEER nic nie pomagają!!!!!!

Edytowano przez Arkadiusz Kapelko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiesza ta cała wieża PIONEER w TUNEIN po zmianie stream kilka razy na inny jakiś na danym kanale radiowym i włączeniu tej stacja radiowa i potem próbie powrotu i przełączenia na inną stacje radiową i do FAVORITES w tym TUNEIN.

Zostaje na komunikacie na wyświetlaczu Change Stream i trzeba wyłączać z zasilania cała wieża lub przełączać dajmy na SPOTIFY i załączać ponownie ten TUNEIN............

Czemu tak dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Witam, mam sx-30dab i mam inny problem. U mnie jest brak zasilania ale co kilka dni.Wciskam przycisk i sie nie włącza.Odłaczam z prądu i nie pomaga. Po kilku dniach działa bez problemu i znowu za kilka dni przestaje pracować.Teraz znowu od kilku dni  nie da się włączyć. Raz jest zasilanie a raz nie.Co jest? 

Edytowano przez Fantomasz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

Od początku tak było?

Co się stało ze tak jest?

Spróbuj odłączyć od niego wszystkie kable i zobacz wtedy.

 

Nie od początku. Pierwszy raz pojawił przed upływem gwarancji. Nie wysłałem do naprawy bo zaczęło działać i wszystko było ok.Gwarancja się skończyła i problem się pojawił ponownie ale teraz jest już na stałe. 5 minut pogra i sie wyłącza. Po 20 minutach juz działa ale tylo 5 minut. I tak w koło. Zrobiłem update ale nie pomogło.Dzwoniłem do serwisu i mówią że to prawdopodobnie to problem z zasilaniem. Trzeba by im wysłać ale wiem czy warto, czy to się opłaca.

Odłączyłem wszystkie kable i to samo.

Edytowano przez Fantomasz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...