Skocz do zawartości

Zestaw DJ amator


smigi3lski

Recommended Posts

Witam, jestem początkujacym grajkiem dj na imprezach, (puszczam muzyke u znajomych na imprezach, urodzinach).

Chciałbym w pełni skompletowac swój zestaw audio/oswietlenie

Posiadam kolumny 2x altony 110 (nowe głosniki,zwrotnice) podłączone pod amplituner technicsa sa 5160 (nowe koncowki)

Muzyke puszczam z laptopa. 

Chce by ktoś doradził mi co mam zrobic by uzyskać w dzwieku wiecej basu - dokupić subwofer ? jesli tak to jaka moc, i czy amplituner mi pociagnie ten zestaw przez pare godzin na imprezach ?

Czy raczej trzeba zakupic lepszy wzmacniacz. Nie chce wydawać szmalu max pare stowek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam. Najlepiej kupić sobie estradowy sprzęt 2 + 1, czyli subwoofer + dwie kolumny wysoko tonowe i wszystko najlepiej aktywne. Taki zestaw kupisz już od 3 tys. zł w górę. Ja osobiście gram jako DJ na zestawie nagłośnieniowym JBL z serii PRX 800 W, tu możesz sobie podejrzeć moje nagłośnienie: https://www.kalemba.pl/prezenter-muzyczny-dj-obsluga-muzyczna-imprez/

Zestawem JBL 2 + 1 ogarniam salę na imprezach do 200 - 300 osób i mocy nigdy mi nie brakło. Gram z kontrolera firmy Pioneer DJ DDJ-SB2 podłączonego do laptopa z zainstalowanym programem rekordbox DJ. Nic więcej nie potrzeba. pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...