Skocz do zawartości

Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne do 400 zł


Recommended Posts

Cześć. 
Zbieram się do kupna słuchawek bezprzewodowych wokółusznych. 
Mam budżet około 400 złotych.
Chciałbym aby dodatkowo była możliwość podłączenia kabla.
Nie jestem audiofilem. Głównym przeznaczeniem byłoby słuchanie muzyki z telefonu, oglądanie filmów z laptopa sporadyczne granie.
Dwa modele, które rzuciły mi się w oko to Sennheiser HD4.40BT oraz Skullcandy Hesh 3.
Pomożecie doradzić? 

PS Mam raczej małą głowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie sa to najgorsze słuchawki, tylko im się łatwo pałąk łamie. A z tym budżetem na słuchawki tego typu jest taki problem że chyba brak jest na rynku czegoś w tej cenie co by zasługiwało na wydane pieniądze. Można kupić przyzwoite słuchawki typu Bluedio T4 za mniej niż połowę tych pieniędzy lub coś lepszego , lecz wtedy trzeba zapłacić sporo więcej. Dlatego zaproponowałem adapter bluetooth do jakichś sensownych słuchawek nawet za 1/3 z tych 400 zł. Słuchawki będą lepsze.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam idealną odpowiedź, na którą czekałem. Czyli mówiąc prosto, nie ma sensu na siłę brać nic w tym budżecie. W takim razie jest coś prócz tych T4, na co mogę zwrócić uwagę? Plus czytałem, że mają trochę opóźnienia, co przy filmach raczej odpada.
Obecnie używam Rockmasterów OE, ale jakoś nie widzi mi się dodatkowy adapter, i tak są wystarczająco spore. No i boję się opóźnienia

Edytowano przez Linnal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem opowieści co do T4 że mają opóźnienia ponad 1 sek. Być może dotyczyło to jakichś wczesnych egzemplarzy. Każde słuchawki bluetooth mają opóźnienie. Nie da się tego wyeliminować całkowicie. Zwróć uwagę że jeśli jakiś producent pisze na ten temat to pisze o małych opóźnieniach, a nie o i ch braku. Na moich jest bardzo małe. Na tyle nie wielkie że nie przeszkadza mi przy oglądaniu TV. Nie spotkałem się z mniejszym w sprzęcie tego typu. Jednak Rockmastery OE to znacznie lepsze słuchawki i stworzone do podłączenia adaptera dzięki gniazdu jack 3,5 mm. Przewaga T4 polega na tym że potrafią zagrać bardzo głośno jak na słuchawki bt. Sam mam adapter Jabra BT3030 którego od dawna nie kupisz. Do oglądania TV i tego typu zastosowań bezprzewodowych sprawdza się bardzo dobrze. Samsung robi dobrej jakości adaptery tego typu, lecz wymagają bardzo wydajnych słuchawek. Mają nawet w zestawie taki kilku cm kabelek. Ale za głośno na tym nie posłuchasz. Może ktoś inny będzie znał coś co będzie się dobrze nadawać. Nie powinno być z tym dużego problemu, bo Rockmastery nie są zbytnio wymagające od źródła. Ponoć Astell&Kern AK XB10 jest bardzo dobry. Nie miałem okazji go jednak poznać. Pewnie da się znaleźć coś tańszego. A ten też jakoś potaniał ostatnio.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagałoby to naciągnięcia budżetu, ale w obliczu takich wymagań nie widzę opcji lepszej niż MEE Audio Matrix3. To słuchawki, które są polecane właśnie i do filmów, i do muzyki, ze względu na angażujące brzmienie z podkreśloną dolną częścią pasma. Szczególnie fajnie sprawdzają się np. w takich gatunkach jak rock. Co do filmów, mają naprawdę fajną scenę, więc wszelkie efekty dźwiękowe wypadają super. Bateria do 28h, do tego w razie wyczerpania możliwość podpięcia kablem (w zestawie). Do tego Bluetooth 4.0, aptX, AAC, solidne wykonanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej T4 od dawna są w sprzedaży tylko te poprawione. Chyba przez pewien czas po wprowadzeniu zmian na pudełku znajdował się napis superior version. Mam T4 i mają dużo basu, graja dłużej niż wskazuje specyfikacja i niema z nimi problemu z dużym opóźnieniem czasowym. Od jakiegoś czasu pojawiła się nowsza wersja T5, które są wygodniejsze, lecz ich użytkownicy czasem wspominają ze T4 grały lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 400 zł to Bluedio ale nie 4T a Bluedio UFO Plus

Przy tej cenie kupisz z promocji Marshall Major II Bluetooth https://inspiracje.x-kom.pl/muzyka?s=&cat[]=455&pricef=&pricet=&sort=price_asc&limit=30 za 309 zł ;) dobra cena jeszcze kilka miesięcy temu prawie 6 stów! Są mega stylowe + składane, brzmienie takie 4/5 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...