Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do 10000zł używane


Mr_Aleksander

Recommended Posts

Dzień Dobry wszystkim użytkownikom forum,

wraz z moim rozwijającym słuch uchem, potrzebuje zmieniać powoli moje audio. Z mojego małego doświadczenia wiem, że budowę systemu zaczyna się od kupna kolumn, tak więc prosiłbym o wasze propozycje podłogówek, do których warto sie przejechać i posłuchać ich.

Pomieszczenie w którym mam obecnie sprzęt, to 25-metrowy salon plus aneks kuchenny z jednej strony około 10m. Natomiast będzie ono w przyszłości zmieniane, jednak nie wiem jeszcze kiedy. 

Muzyka jakiej ostatnimi czasy słucham jest różnorodna, na przykład: Dire Stairs, Queen, Florence The Machine, The Weekend, Michael Jackson, Ania Dąbrowska, Polski Rock 60-80', czasami nawet jakiś house lub electro dubstep, rownież muzyka popularna obecna na nowych listach przebojów. Jest tego sporo, dlatego wolałbym kolumny możliwie grające pełnym pasmem, zrównoważone, o ile jest to możliwe oczywiście. Jeśli chodzi o budżet plus minus 10000zł, natomiast jeśli warto byłoby dorzucić trochę do dużo lepszej propozycji, rownież warto rozważyć.

Proszę o wasze propozycje i w razie potrzeby o ważne pytania ?

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jeśli chcesz dobrze wybrać, to moja sugestia słuchaj i dokonaj wyboru zestawu, nie oceniaj poszczególnych elementów osobno. Bardzo często wybitne urządzenie i kolumny źle ze sobą współpracują. Jeśli zaczynasz od kolumn, to słuchaj je na wzmacniaczach, które bierzesz pod uwagę w kwestii zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...