Skocz do zawartości

wzmacniacz vs amplituner


mickmick

Recommended Posts

Jeśli chcesz kupić dobry amplituner sieciowy, to pozostaje Yamaha R-N803D, która zbudowana jest na bazie wzmacniacza Yamaha A-S701 i rzeczywiście dźwiękowo niewiele mu ustępuje. Natomiast przy trochę niższym budżecie warto rozważyć zakup klasycznego wzmacniacza i zewnętrznego odtwarzacza sieciowego. Pozostając przy marce Yamaha możesz kupić A-S501 i WXAD-10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem prawa rynku , te moje głośniki mają niecałe 3 miesiące i mają wszystko tak jak od producenta, nowe są po około 2200 zł nowe tesi542 chodzą po 2850 więc sprzedający ma zysk na tym że sprzeda nowe plus zysk który sobie zamrozi za nim nie sprzeda tych ode mnie tak sobie pomyślałem że tysiąc bym dopłacił i powinno być dla wszystkich ok, no i samo to że jedne oddaję i drugie zabieram. Nie mam jeszcze noża na gardle jakoś to gra, tak na poważnie to po wakacjach wystawie na alle...  i ol...  i zobaczymy :-)

a jeszcze jedno widziałem na alle... komplet za 1700zł nowe na gwarancji z obitymi rogami ja osobiście wolałbym 3 miesięczne nie ubite niż tamte nawet od dystrybutora.

Edytowano przez mickmick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mickmick napisał:

Panie Piotrze a teraz pytanie w kategorii ciężkich przypadków jak wygląda u Państwa wypożyczenie a potem zakupy na raty jeżeli ten sprzęt by się spodobał i chciałbym go zostawić ? :-)    (bo na stronie macie raty 10x0%)

Nie ma żadnego problemu. Oddajemy zaliczkę i bierzesz na raty. To nie pierwszy przypadek :)

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze a nie bierzecie głośników takie jak moje w rozliczeniu ? Powiem tak chciałbym na pewno wypożyczyć yamaha as501 posłuchać jak by była różnica z tym moim Sony tylko to pewnie tak na spokojnie po wakacjach, no chyba że głośniki bym jakoś wcześniej opchnął to bym wtedy poprosił o wypożyczenie małych Magnat quantum 753 lub ostatnio strasznie mi się spodobały (z wyglądu oczywiście) tesi 542. A czy Yamaha AS501+ Indiana Line Tesi 542 to dobry wybór ? 

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dowcip ? to że z tej samej serii np 262 z jednym 160mm będzie  miała większy , głębszy bas niż 2x120mm ? pasmo ma o kilka Hz większe bo 38Hz a ta mała od 45Hz, kurcze na pewno zanim coś kupię to muszę to odsłuchać , muszę trochę ochłonąć i tak bliżej końca wakacji ale chyba muszę spakować te moje magnaty i ruszyć te 398km do Oświęcimia   :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra idąc tym tropem to z tej samej serii np 262 z jednym 160mm to ile widziało ? kurde chyba zostanę przy magnatach tylko je trochę podrasuje ale żeby żona za bardzo nie zauważyła może białe 755 :-) ale i tak najpierw odsłuch a potem w coś zainwestuje , no ale to już cena duża jak dla mnie.

Edytowano przez mickmick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...