Skocz do zawartości

Słuchawki douszne - rock, metal


Recommended Posts

Hejka, szukam słuchawek dousznych do telefonu do słuchania muzyki, słucham głównie rocka i metalu, raczej coś budżetowego, 30-60zł, aktualnie wygrzebałem takie:
- SoundMagic ES18s
- SNAB Overtone EP-101M
- Brainwavz Delta Black
- SoundMagic PL11
- Mrice E300
Które z tych wybrać? Jakieś inne w tej cenie ewentualnie? Mogą być z Chin, jeśli różnica będzie zauważalna. Fajnie by było, gdyby miały też dobry kabel albo etui w zestawie, bo często przerywa mi się kabel przy końcówce.

Edytowano przez Pawelagiczny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rms.pl napisał:

W tym przedziale cenowym na pewno dobrze sprawdzą Ci się słuchawki Brainwavz , możesz też zawrócić uwagę na MEE Audio RX18

Jeśli chodzi o produkty chińskie, to w tej cenie fajne są KZ ZST, ale tutaj kabel w kwestii wytrzymałości pozostawia wiele do życzenia, w zestawie nie znajdziesz też etui.

Jak myślisz, lepsze będą RX18, czy Brainwavzy? ZST odpada ze względu na kształt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto brać BRAINWAVZ M1 . Można je teraz kupić za 99 zł. Jeszcze nigdy nie widziałem ich w tak niskiej cenie.

Brainwavz Delta też są bardzo dobre przy niższym budżecie.  Bywają sprzedawane w komplecie z etui podobnym do tego jakie jest w standardzie z M1.

Z Chińskich słuchawek warto brać pod uwagę Xiaomi Mi Hybrid Dual Drivers I generacji .

Xiaomi Mi Hybrid Dual Drivers II generacji są nieco bardziej estetycznie wykonane i wyposażone z silikonowy zwijacz do kabla oraz woreczek do ich przenoszenia. Maja jednak znacznie mniej basu. Można jego ilość zwiększyć przez zamknięcie otworów odpowietrzających od strony dyszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, Pawelagiczny napisał:

Jak myślisz, lepsze będą RX18, czy Brainwavzy? ZST odpada ze względu na kształt.

Zarówno Brainwavz jak i MEE Audio będą dobrym wyborem, w tym przedziale cenowym ciężko wskazać kandydata wyraźnie lepszego. Najlepiej, jeśli posłuchasz sam. W brzmieniu Brainwavz są dość neutralne, MEE Audio bardziej podkreślają bas. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...