Skocz do zawartości
Piotrs

Yamaha r-n303d, 602 czy 803d

Recommended Posts

Witam wszystkich. 

Posiadam amplituner yamaha r-n303d który zakupiłem razem z kolumnami dali zensor 7. Zestaw gra na przyzwoitym poziomie. Zakupiłem amplituner sieciowy z powodu funkcjonalności i tylko taki mnie interesuje. Zastanawiam się czy mógłbym wyciągnąć więcej z kolumn gdybym zamienił amplituner na model 602 lub 803d. Jeśli byłaby znaczna różnica w dźwięku to byłbym w stanie dopłacić i zamienić na wyższy model. Jak myślicie czy jest sens dopłacać 1-2 tys. i czy różnica brzmienia będzie duża? 

Każdy z podanych przez Ciebie amplitunerów idąc w górę z modelami oferuje lepszą jakość. Szczególnie namawiam jeśli tylko budżet pozwoli na model R-N803D. To rządzenie zbudowane na bazie wzmacniacza Yamaha A-S701, dodatkowo posiadające system kalibracji akustyki pomieszczenia. Stosując kolumny Dali Zensor 7 na pewno wykorzystasz potencjał jakościowy kolumn przy tym modelu. Różnica będzie ogromna. 

Zresztą możemy Ci amplituner wypożyczyć, sam przekonasz się czy warto.

Model 303 a 803 to przepaść. Tak zdecydowanie wyciągniesz więcej z kolumn przy tym amplitunerze. 

Możemy ci go wypożyczyć na testy.

Piotrek

Dzięki Panowie za odpowiedź. Niestety wasze salony znajdują się w Pabianicach i Oświęcimiu a ja mieszkam w okolicach Warszawy. No chyba że jest możliwość wysyłki kurierem :) Myślę że po swoim urlopie w drugiej połowie lipca będę zainteresowany testem rn803d. 

Nie ma problemu z wysyłką i wypożyczeniem, zapraszam po urlopie do kontaktu, w ciągu 24 godzin urządzenie będzie u Ciebie.

Wysyłka kurierem ubezpieczonym. I zanim kupisz sorzet od nas wypożyczasz i testujesz. Potem decydujesz. 

Piotrek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się