Skocz do zawartości

Rozwoj systemu stereo Canton ergo sc-l + denon pma 1060 + topping d30


JanRu

Recommended Posts

Dobry wieczor,

Po latach uzytkowania zlomu z plakietka technics na panelu frontowym, postanowilem zakupic zestaw jak w tytule watku.

W chwili obecnej chiałbym prosic o rade w sprawie wymiany wzmacniacza na cos co posunie mnie do przodu.

intresuje sie sprzetem Densena, Myryada, Luxmana. 

Jednoczesnie techniczne, szczegulowe brzmienie, jasnosc denona mi odpowiada. Czy w takim razie dobrze kieruje swoje zainteresowania w kierunku tych marek? Jaki klocek powinien rozwinac Cantony na tym polu nie wprowadzajac za nadto rozmycia-zamulenia sceny?

Tymczasem nie skupiam sie na okablowaniu aczkolwiek jakas tam melodike mam.

 Muzyka: praktycznie wszystko poza disco polo ( glownie jazz, blues, elektronika, progreswne rejony)

powierzchnia: 25m2

budzet: do 2000 pln

w porywach do 3000 pln

Oczywiscie wzmacńiacz z drugiej reki.

Serdecznie prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym modelu Cantonów pierwsze słyszę.Ciekaw jestem jak Ci to gra.Sam mam 71DC,i jestem z nich bardzo zadowolony,jednak po głowie mi chodzi wymiana na coś z wyższej serii tejże marki.Obecnie u  mnie moje "latają" z Harman Kardon, i jak na moje ucho ładnie się zgrywają z nim.Wcześniej natomiast napędzał je Pioneer 8500 i...też było OK(dźwięk był cieplejszy z Pioneerem).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...