Skocz do zawartości

ONKYO TX-8250 & YAMAHA R-N602


melman

Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam, nie chce zakładać nowego tematu, a też przymierzam się do zakupu Yamahy R-N602. Pytanie moje brzmi czy ktoś słuchał jej razem z kolumnami Taga harmony Platinium F-90 SL Slim ?? mam okazję kupić te kolumny ale nie wiem jak to gra z tą Yamahą. Czy jest ktoś ze śląska kto poleci firmę do odsłuchu? (Gliwice, Katowice i okolice)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Dnia 29.08.2018 o 08:55, ADAMOJO napisał:

Witam, nie chce zakładać nowego tematu, a też przymierzam się do zakupu Yamahy R-N602. Pytanie moje brzmi czy ktoś słuchał jej razem z kolumnami Taga harmony Platinium F-90 SL Slim ?? mam okazję kupić te kolumny ale nie wiem jak to gra z tą Yamahą. Czy jest ktoś ze śląska kto poleci firmę do odsłuchu? (Gliwice, Katowice i okolice)

Witam

I jak? Kupiłeś Yamahe 602? Jak się sprawdzają wszystkie funkcje? Bluetooth, wifi, Spotify, sterowanie amplitunerem przez tel? Nie ma z tym problemu?

Dnia 25.06.2018 o 22:06, melman napisał:

Witam , chciałbym spytac który z tych dwóch amplitunerów wystepujacych w tytule mozecie  polecić bo cenowo prawie identycznie . Chciałbym do tego  zestaw kolumn Dali Zensor 7 lub KLIPSCH Reference R-28F i co do kolumn takze prosilbym o rade ... Mam przeznaczone na caly zestaw tak max 6 tys złotych a niezbyt orientuje sie w temacie , chcialbym jednak spelnic marzenie i miec fajny zestaw stereo w mieszkaniu , pokój ok 25 metrów. Tyle tego sprzetu i roznych opini ze naprawde ciezko sie zdecydowac bo i pieniadze niemale ... Prosze o pomoc , pozdrawiam serdecznie . 

I jak? Jaki zestaw ostatecznie kupiłeś? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maslak_s napisał:

Witam

I jak? Kupiłeś Yamahe 602? Jak się sprawdzają wszystkie funkcje? Bluetooth, wifi, Spotify, sterowanie amplitunerem przez tel? Nie ma z tym problemu?

Problem jest tylko wtedy gdy wi-fi jest słabe. Lub ruter stoi daleko. Apka dziala bardzo dobrze. Mialem juz okazje kilku krotnie ją testować. Jedyne czego brakuje to przewijanie utworów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Dnia 25.03.2019 o 21:37, maslak_s napisał:

Witam

I jak? Kupiłeś Yamahe 602? Jak się sprawdzają wszystkie funkcje? Bluetooth, wifi, Spotify, sterowanie amplitunerem przez tel? Nie ma z tym problemu?

I jak? Jaki zestaw ostatecznie kupiłeś? 

Od czasu założenia postu do zakupu minęło wiele czasu .. W końcu uzbierałem i zakupiłem Onkyo tx-8250 + Indiana Tesi Line 561 . Fajne rabaty przy zakupie gotówkowym w sklepie Q21 . Polecam i pozdrawiam . Dzięki .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, melman napisał:

Od czasu założenia postu do zakupu minęło wiele czasu .. W końcu uzbierałem i zakupiłem Onkyo tx-8250 + Indiana Tesi Line 561 . Fajne rabaty przy zakupie gotówkowym w sklepie Q21 . Polecam i pozdrawiam . Dzięki .

Jak się sprawuje sterowanie urządzeniem przez smartfona? Nie ma problemów z "zacinaniem się" dzwięku, czy jakieś problemy z łącznością wifi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maslak_s napisał:

Jak się sprawuje sterowanie urządzeniem przez smartfona? Nie ma problemów z "zacinaniem się" dzwięku, czy jakieś problemy z łącznością wifi?

Witam , tak szczerze powiem niewiele uzywam sterowania smartfonem ( przy sporadycznym używaniu bluetooth nie zauważyłem problemów ) a łaczności wi-fi nie uzywałem bo mam połaczony kablem stacjonarnym z internetem . Moze warto bedzie połaczyć sie przez wifi i sprawdzić czy wg działa heh . Przetestuje go lepiej w przyszlym tyg to dam znać jakie mam uwagi . Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maslak_s napisał:

Jak się sprawuje sterowanie urządzeniem przez smartfona? Nie ma problemów z "zacinaniem się" dzwięku, czy jakieś problemy z łącznością wifi?

Posiadam tx-8250
Sterowanie za pomocą smartfona i aplikacji Onkyo Controler bez problemu.
Zarówno jak ampli jest po wifi jak i po kablu z routerem połączony.
Natomiast nie łączy mi się po Chromecast built-in. Jak na telefonie włącze aplikację Tidal i za pomocą tego chcę słuchać muzy, to się nie łączy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, pietrek napisał:

Natomiast nie łączy mi się po Chromecast built-in. Jak na telefonie włącze aplikację Tidal i za pomocą tego chcę słuchać muzy, to się nie łączy

Podobnie było u mnie z tym Onkyo, albo nie łączył lub zrywał co chwilę połączenie. Onkyo controler bez najmniejszych problemów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...