Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam proszę o pomoc zakupiłem przez allegro w Jednym z warszawskich sklepów nowy interkonekt kimber tonik i mam pewne wątpliwości że jest fabryczny 

1. Przyszedł mi bez oryginalnego opakowania tylko w takim jak n foto załączonym 

2 .I druga sprawa  opis ze strony producenta ( Zastosowano w nim legendarny potrójny splot (2(-) i 1(+)), a u mnie jak na foto 2 na + i 1 na - czyli odwrotnie 

czy ktoś ma może ten kimber tonik i może mi napisać jak powinno być przylutowane fabrycznie ? , co prawda dzwoniłem już i mają mi wymienić na taki z opakowaniem ale nie daje mi spokoju te dwa przewody na plus a jeden na minus jak według opisu powinno być przylutowane w oryginalnym. 

20180627_192054.jpg

20180627_192013.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi jak są żyły polutowane czy dwie na plus i jedna na minus jak u mnie .

Napisy są 

Może wytłumaczę jeszcze raz o co mi chodzi ---  chodzi mi o przylutowanie przewodów do wtyczki rca   według opisu na stronie sklepu jest opis (2- i 1+) czyli  dwa przewody powinny być przylutowane jako masa czyli minus a jeden jako sygnał czyli plus a u mnie jest przylutowane dwa na sygnał a jeden na masę (odwrotnie jak w opisie ) chciałem zapytać czy może ma ktoś ten kabel i jak jest u niego przylutowane ? bo albo opis jest błędny na stronie sklepu albo kabel jest źle polutowany.

Sprawa wyjaśniona był błędny opis na stronie producenta kabelek jak najbardziej ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...