Skocz do zawartości

Advance acoustic X-Preamp+XA160 czy Rotel RC1590+RB1080


alltrack

Recommended Posts

Witam
Zaczynam przygode z muzyka i prosze o rade. Mam do kupienia dwa zestawy w przyblizonej cenie Advance acoustic X-Preamp + XA160 nowy zestaw i Rotel RC1590+RB1080 uzywany , Moze ktos doradzi co wybrac . Juz zaczalem jezdzic i osluchiwac glosniki( super frajda ) Kable prawie wybrane Supra lub Vincent (sugeruje sie stosunkiem jakoscia do ceny). Drugie pytanie czy lepiej kupic glosniki nowe - srednia polka czy wysoka polka uzywane?
Dziekuje za podpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po odsluchu w Gliwicach (bylo bardzo przyjemnie) , Pan Piotrbyl cierpliwy i wszystko opowiedzial , doradzil i jest zwyciesca Focal Aria 926, Vincent SV-237, jedynie zastanawiam sie czy nie poczekac (dozbierac pieniadze)i dolazyc do Komplet Primare PRE32 + A34.2 + OPPO.
Glosniki zostaja. 
Dziekuje za podpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Rotel z Focal moim zdaniem nie jest najlepszą opcją. Na pewno natomiast rekomenduje propozycję Vincent z Focal. Mam nadzieję, że słuchałeś najnowszego SV-237MK, jest lepszy od poprzednika. Jako alternatywa do Vincenta zwróciłbym Twoją uwagę na równie atrakcyjną hybrydę lampową Haiku Audio Bright MK4. Jak będziesz chciał, możemy oczywiście urządzenia wypożyczyć do testu w Twoim systemie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...