Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
alltrack

Advance acoustic X-Preamp+XA160 czy Rotel RC1590+RB1080

Recommended Posts

Witam
Zaczynam przygode z muzyka i prosze o rade. Mam do kupienia dwa zestawy w przyblizonej cenie Advance acoustic X-Preamp + XA160 nowy zestaw i Rotel RC1590+RB1080 uzywany , Moze ktos doradzi co wybrac . Juz zaczalem jezdzic i osluchiwac glosniki( super frajda ) Kable prawie wybrane Supra lub Vincent (sugeruje sie stosunkiem jakoscia do ceny). Drugie pytanie czy lepiej kupic glosniki nowe - srednia polka czy wysoka polka uzywane?
Dziekuje za podpowiedzi

Nikt wiarygodnie nie odpowie Ci na pytanie, musisz pojeździć i posłuchać a na koniec wybrać konfigurację, która w całości zagra najlepiej.

Logika mi mówi że używane. No chyba, że ich cena, a tak czasem bywa jest zblizona do ceny nowych klocków po negocjacji.  Zalezy jak wiekowych szukasz.

Piotrek

Jestem po odsluchu w Gliwicach (bylo bardzo przyjemnie) , Pan Piotrbyl cierpliwy i wszystko opowiedzial , doradzil i jest zwyciesca Focal Aria 926, Vincent SV-237, jedynie zastanawiam sie czy nie poczekac (dozbierac pieniadze)i dolazyc do Komplet Primare PRE32 + A34.2 + OPPO.
Glosniki zostaja. 
Dziekuje za podpowiedzi

Połączenie Rotel z Focal moim zdaniem nie jest najlepszą opcją. Na pewno natomiast rekomenduje propozycję Vincent z Focal. Mam nadzieję, że słuchałeś najnowszego SV-237MK, jest lepszy od poprzednika. Jako alternatywa do Vincenta zwróciłbym Twoją uwagę na równie atrakcyjną hybrydę lampową Haiku Audio Bright MK4. Jak będziesz chciał, możemy oczywiście urządzenia wypożyczyć do testu w Twoim systemie. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować