Skocz do zawartości

Amplituner do Indiana Line nota 550


D3e

Recommended Posts

Jestem po pierwszych kilku dniach odsłuchu w warunkach domowych. Początkowo- super dźwięk, czysty, fajnie dociera do uszu, dokładnie słychać każdy dźwięk/instrument w utworach, ale... gdzie jest bas? Podkręciłem go na maxa i myślę sobie- w miarę coś tam go słychać, ujdzie, ale mógłby być bardziej wyrazisty (może to przez moje przyzwyczajenie do subwoofera). Jednak po kilku dniach stwierdzam, że już na +4 mi wystarczy. Ogólnie jestem zadowolony, taki zestaw mógłby zostać, ale być może będę miał okazję zmienić kolumny, bez większej dopłaty, na Tesi 560 lub na Tannoy mercury 7.4. Które wg Was lepiej się sprawdzą pod Yamahą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam wszystkich, mam pytanie, czy jest mocno odczuwalna jakość dźwięku między ampli 2.0 a 5.1 ?

Chodzi mi po głowie Onkyo TX-NR474 bo może kiedyś stwierdzę, że chcę mieć kino domowe :) czy brać lepiej tx8250 lub Yamaha R-N402D ?  Grało by to z IL tesi 261 lub Magnat Shadow 203 

Muzyka od Emi Witthaus przez Dire Straits po Slayer \m/ ;)

Edytowano przez krzysiek_78
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krzysiek_78 napisał:

No taki mam zamiar tylko zastanawiam się czy zawracać sobie w ogóle głowę tym 5.1 

Idź do salonu weź amplitunera stereo i kina domowego do 3000zl.Posłuchaj Dire straits sam zobaczysz o czym mówię.Różnica będzie słyszalna na korzyść amplitunera stereo ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...