Skocz do zawartości

Amplituner do Indiana Line nota 550


D3e

Recommended Posts

Witam wszystkich, porzebuję porady. Miałem przyjemność posłuchać kolumn Indiana Line Nota 550 pod Yamaha R-N402 i spodobał mi się dźwięk. Chciałbym jednak dołączyć do tego subwoofer, ale nie ma na niego wyjścia. I pytanie- co polecacie do tych kolumn, żeby dobrze zagrały i żeby dało się podpiąć suba? Może oszczędzić kupując jakąś tanią używkę za 200-300 i da radę? Ewentualnie czy pod ampli. kina domowego też zagrają nieźle?  Wtedy mógłbym kiedyś dokupić kolumienki do zestawu. Słucham głównie hip-hopu, ale zależy mi na ciepłym, przyjemnym brzmieniu, nie na buczeniu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na pewno odradzam amplituner wielokanałowy do stereo. Jeśli szukasz dobrego amplitunera sieciowego, który zapewni dobrą współpracę dźwiękowo z Indiana Line i będzie miał wyjście na subwoofer, spójrz na Yamaha R-N602 lub Onkyo TX-8250. Obydwa urządzenia zapewnią Ci pełne wyposażenie sieciowe, Yamaha jest bardziej efektowna, dynamiczna, wyraźniej eksponuje skraje pasma. Onkyo natomiast jest równiejsze, bardziej dokładne, analityczne. Obydwa amplitunery są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie w pakiecie z Indiana Line.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 402 z 550. Po odsłuchu między 602 a 402 wybrałem 402. 602 z tymi głośnikami miało lekko lepszy dźwięk ale nie było dla mnie znaczącej różnicy. Według mnie dla 602 aby pokazać jego możliwości w pełni to trzeba by poszukać lepszych głośników.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym ten 402, ale właśnie nie podłączę pod niego suba, a został mi po kinie i bym go wykorzystał.  Biorę jeszcze pod uwagę Tesi 560, tylko bym dokupił do niego chętnie jakiś tańszy amplituner, żeby nie przepłacić za dodatkowe funkcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2018 o 07:00, D3e napisał:

W tym rzecz, że nie używane, nowe, gwarancji :)

Ja też tego nie czaje. To absolutnie dla ciebie nie opłacalne. 

Nowych nie sprzedaż. Bo dlaczego ktoś ma kupić nowe od osoby prywatnej jak kupi w salonie. Chyba tylko ze względu na cenę. Czyli stratny. 

Już zostaw to co masz. 

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...