Skocz do zawartości

Ekran ramowy do kina domowego


konradzzzzz

Recommended Posts

Witam szukam ekranu ramowego na ścianę myślałem o ekran kraftmann ale są negatywne opinie i nie wiem co wybrać ekran ma miec w okolicy 155-159 cali najlepiej aby wysokość miał płótna 195 cm 
co polecacie ? budżet najlepiej od 3-4.5 tyś
projektor to optoma hd 50
pomieszczenie całkiem zaciemnione mam rolety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 2.07.2018 o 09:33, S4Home napisał:

Zadzwoń do nas.

co tak ostatnio 'zadzwon i zadzwon'

tez z chęcią poczytam co polecasz :10_wink:

u siebie zrobilem ekran zakrzywiony. najlepszy jaki mógłbym wymazyc. na alliexpres sa za np. 300dolarow w gore.

ja zrobiłem sam -zaplacilem za materialy okolo 400zl. zajelo mi to kilkanascie dni.

Edytowano przez modelarz01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maciek72 napisał:

I jak wygląda obraz wyświetlany że zwykłej soczewki projektora na zakrzywiony ekran ? 

Mi wychodził "efekt horyzontu" . Fizyki nie oszukasz.  Dawaj foty :) 

mi to akurat nie przeszkadza. dla mnie zakrzywiony jest zdecydowanie lepszy. zonie i koledze wlanczylem film na ekranie prostym -sciana i na ekranie tymczasowym zakrzywionym. każdy mówił ,ze jest lepiej na zakrzywionym z plyty.

fotki stare jeszcze przed remontem sali kinowej - klikajac na nie mozna powiększyć

obraz.thumb.png.714c3187034a8bd3999eebbaa63432f4.png

c6078a480663.jpg

c2d630cac55d.jpg

f52cb3bf0143.jpg

4f3ce4b5f29f.jpg

9411c878a675.jpg

 

Edytowano przez modelarz01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Adeo Curvwed ,  myślałem,  że ten efekt horyzontu , to wina optyki w projektorze i wysłałem ,  go do serwisu :)   Wymienili optykę i to samo :(

Po zgłębieniu tematu , okazało się , że dla prawidłowej projekcji typu Curvwed muszę mieć 2 projektory lub specjalna soczewkę. 

Ramy Curvwed leżą na strychu :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ekran zagiety przy tej wielkości? No ale TV się robi telefony też wiec czemu nie. Ja wole płaskie.

Dnia 21.07.2018 o 21:33, konradzzzzz napisał:

bardzo fajny zestawik. Potężny ekran. Ładnie skomponowane. Te światełka na suficie .......... mam nadziej że się gaszą podczas projekcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...