Skocz do zawartości

kacper pluta

Recommended Posts

Podaj więcej informacji - jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie (jasne, ostre, dynamiczne, ciepłe, miękkie, ...), czy w zestawie ma znaleźć się tylko wzmacniacz i kolumny, czy także odtwarzacz cd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, już sprecyzuje swoje pytanie. 

1.) Przemyślałem to wszystko i wydaje mi się ze mógłbym przeznaczyć więcej na ten sprzed. Mam na myśli kwotę od 4000 zloty do 5000 zloty

2.) Wolałbym kupić nowy sprzed 

3.) Bo dłuższym  namyśleniu i rozmowie z kilkoma osobami , chciałbym kupić kino domowe z dwoma kolumnami i z czasem dokupować więcej

4.) Nic 

5.)Powierzchnie pokoju mógłbym wysłać  rano jak wstanę

6.) Słucham Rapu, Rocka i Metalu

7.) Stopniowo rozbudowywać zestaw    

8.) Mam zamiar słuchać muzyki z płyt

 

Dziękuję bardzo za pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie jeśli chcesz kino to ok. Ale na tym muzyka będzie po psortu grać tak sobie. Mówię o konkretnym budżecie. Różnica pomiędzy kinem domowym a stereo w tym budżecie jest olbrzymia. Stereo to jedna z funkcji amplitunera kina. Obok kalibracji i radia. Ma takie same znaczenie. 

Jeśli więc kino to Onkyo 686 lub Yamaha 685 oraz komplet dwóch kolumn heco aurora 700. Sprzęt dobry, optymalny, nadający się do rozbudowy. 

Jeśli jednak czyste stereo bez dźwięku przestrzennego to kolumny mogą zostać te same ale wzmacniacz nad 356 ewentualnie Marantz om6006 oraz sieć w postaci Yamaha wxad10, jeśli ja potrzebujesz. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie jeśli chcesz kino to ok. Ale na tym muzyka będzie po psortu grać tak sobie. Mówię o konkretnym budżecie. Różnica pomiędzy kinem domowym a stereo w tym budżecie jest olbrzymia. Stereo to jedna z funkcji amplitunera kina. Obok kalibracji i radia. Ma takie same znaczenie. 

Jeśli więc kino to Onkyo 686 lub Yamaha 685 oraz komplet dwóch kolumn heco aurora 700. Sprzęt dobry, optymalny, nadający się do rozbudowy. 

Jeśli jednak czyste stereo bez dźwięku przestrzennego to kolumny mogą zostać te same ale wzmacniacz nad 356 ewentualnie Marantz om6006 oraz sieć w postaci Yamaha wxad10, jeśli ja potrzebujesz. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...