Skocz do zawartości

Stereo do komputera, 12m2 ~2500 zł


Everett World

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym zamienić swoje budżetowe głośniki komputerowe na małe kolumny, najlepiej aktywne(rozważam Klipsche r-15pm) do małego pokoju 3x4 metry. Mam zintegrowaną kartę dźwiękową, więc potrzebowałbym również daca(NuForce uDAC-3?)

, ale kompletnie nie wiem, jakie pieniądze powinienem na niego wydać, żeby rozłożyć pieniądze rozsądnie między kolumny i dac. Myślałem o tych Klipschach albo czymś podobnym do nich, bo Dali Zensor 1 AX, które osłuchiwałem brzmiały dla mnie zbyt mało widowiskowo i mało było w nich życia. Myślę o kolumnach aktywnych raczej, bo mam mało miejsca, ale ostatecznie jakiś wzmacniacz zmieściłby się, jeśli byłoby to jakieś ciekawe rozwiązanie.

Kolumny będą służyć głównie do słuchania dynamicznej muzyki(rock progresywny, IDM, szeroko pojęta elektronika), słucham też wielu wokalistek śpiewających w wysokich rejestrach, a także sporo muzyki klasycznej.

Wolałbym kupić sprzęt nieużywany za około 2500 zł, ale mógłbym dołożyć jeśli trzeba kilkaset złotych.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...