Skocz do zawartości

Bezprzewodowe słuchawki do ok. 1000 zł


Recommended Posts

Witajcie!

Jestem nowy tu na forum, więc na początku chciałbym wszystkich przywitać :D 

Szukam nowych słuchawek bezprzewodowych nausznych (najlepiej takich żeby jak najbardziej izolowały od otoczenia) do około 1000 zł, ponieważ moje obecne (MEEaudio Air-Fi Matrix 2) już trochę się połamały po kilku latach użytkowania. Byłem z nich mega zadowolony. Słuchawek używam w 90% do słuchania muzyki z Samsunga Galaxy S8. Jakie modele są godne polecenia w tej cenie? Jeśli coś będzie tego warte, jestem w stanie dołożyć powiedzmy te 2, czy 3 stówki.

Edytowano przez BornToSleep01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej cenie wybrał bym chyba AKG K 845 BT . Łatwo znaleźć w sieci informacje o nich. Sporo może zależeć od tego co ktoś lubi. Moim zdaniem inną sensowną opcją może być dokupienie dobrego adaptera bluetooth do dobrych słuchawek przewodowych. Takie rozwiązanie może wydawać się mniej wygodne lecz może dać większy wybór wśród słuchawek i możliwość użycia takiego adaptera z różnymi słuchawkami.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byłeś zadowolony z MEE Audio Matrix2, to teraz naturalnym wyborem będą MEE Audio Matrix3 :) Sprawdzają się świetnie i do muzyki, i do filmów. To bardzo angażujące granie, z dość mocno zaznaczonym, chociaż nie tłumiącym reszty pasma basem. Do tego czas działania do 28h na jednym naładowaniu, przy krótszym czasie ładowania niż w przypadku Matrix2. Dodatkowo do końca lipca w sklep.RMS.pl obowiązuje wysyłka gratis na MEE Audio od 100zł :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Z naszej oferty warto zwrócić uwagę na

ATH AR5 BT bardzo wyrównane brzmienie, jak za takie pieniądze. 30 godzin grania na pełnym ładowaniu. Ciekawie prezentujące się kolory. Czerwony jest ekstra ;)

 

Momentum M2 AEBT dość barwnie grające, z delikatnie podbitymi skrajami pasma, wbudowana aktywna redukcja szumu otoczenia. 22 godziny na pełnym ładowaniu

 

B&W P5 Wireless- stylowe, pięknie wykończone, zgrabne i neutralnie grające słuchawki. 17 godzin grania na ładowaniu. Pomimo bardzo zgrabnych rozmiarów są słuchawkami zamkniętymi.

Zapraszamy na odsłuchy do naszych salonów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...