Skocz do zawartości

Amplituner słabnie... ? Może ktoś coś doradzi


radex121

Recommended Posts

Witam mam taką sprawę od prawie dwóch lat jestem posiadaczem yamahy 673 i zestawu ns 777-444-333 ogólnie mimo opinii innych podoba mi sie ten zestaw.

Dziś podczas małego przemeblowania po odpinałem wszystkie głośniki od amplitunera i po jakimś czasie podłączyłem tylko kolumny przednie ns777 żeby posłuchać sobie muzyki przy pracy a resztę mówię podłącze sobie potem i tu kurde moje zdziwienie od razu poczułem ze głośniki grają "mocniej" mówię co jest grane przemeblowanie im pomogły czy co śmieje się do siebie po jakimś czasie podłączyłem cały zestaw i grał jak wcześniej tyle tylko ze kolumny przednie już nie tak mocno jak wcześniej (podczas przemeblowania) wszedłem w ustawienia pilotem powyłączałem wszystkie głośniki w opcjach po za przednimi i kurde grają one "mocniej" i za chwile znów pilotem w opcjach aktywowałem resztę głośników i znów przednie głośniki słabiej grają i tak kilkanaście razy i czuć wyraźnie różnice, O co tu chodzi amplituner słabnie przy większej ilości głośników czy jak ? Myślałem ze ma on stałą moc na kanał, Pytam ponieważ nie jestem żadnym "Audiofilem" tylko laikiem 

 

Proszę o porady dziękuje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślałem ze jak kupić to kupić taki aby był na dłużej poszperałem trochę i wpadł mi w oko yamaha 801 do tych moich "klocków" jak to nazwałeś powinno starczyć.

 

Ale zanim się zdecyduje poszukam i poczytam 10 razy aby dobrze trafić 

Edytowano przez radex121
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...