Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 2500 zł - 27m2


MAreve

Recommended Posts

Witam,

Niedługo szykuje mi się przeprowadzka i powoli urządzam pokój, wiadome jest, że coś tam musi zagrać :)Wcześniej miałem kilka różnych zestawów, ale teraz muszę mieć coś innego, na pewno musi wisieć żeby dzieci nie miały do tego dostępu oraz musi być bardzo delikatne, smukłe i małe - brak miejsca.Sprzęt musi być uniwersalny, użytkują go wszyscy do muzyki, filmów itp

Chciałbym mieć możliwość podłączenia do TV, słuchania przez bluetootha oraz CD, wiem, że wymagam sporo w tej kwocie, ale myślę. że coś się uda znaleźć.

Spodobały mi się kolumny Cambridge audio WS30 Slimline On-wall, czy tak małe kolumny się nadają?

Chciałbym też je w białym lub czarnym kolorze i nowoczesnym desingu :)

Co to amplitunera lub wzmacniacza to nie mam pomysłu, wcześniej miałem wzmacniacz Cambridge audio CA1 ( troszkę słaby), Pioneer A656 (był ok),  Alchemist Nexus ( troszkę słaby ), kolumny tannoy m1, kef cresta 2 obydwa komplety mi odpowiadały, choć kefy dla mnie były lepsze.

W załączniku dodaję zdjęcie CA WS30 oraz schemat pokoju.

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

 

ws30-pair-1391175907.jpg

Rozmieszczenie pokoju audio.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

te kolumny on-wall nie zapewnia Ci pełnego dżwieku, to raczej zestaw do stworzenia tła. Biorąc pod uwagę Twoje preferencje i wielkość salonu, namawiałbym na zbudowanie systemu na bazie amplitunera sieciowego np. Yamaha R-N402D oraz zestawu dwóch klasycznych monitorów. Dobrym przykładem będzie Pylon Audio Pearl Monitor, Magnat Shadow 203 lub Q Acoustics QA3020 (mamy jeden komplet czarnych piano w outlecie w bardzo atrakcyjnej cenie). Takie połączenie zapewni Ci porządny dźwięk, uniwersalny, który będzie Cię satysfakcjonował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie to podstawowy sprzęt ale moim zdaniem zły do twojego metrażu. Tu potrzeba dużego sprzętu i kolumn podłogowych. Używanych. Wiadomo branża będzie proponować nowe :P

Jeśli l kko używany to Onkyo 8150 lub 8250 i do kompletu CD lub to samo od Yamaha rn602. Albo czysty wzmacniacz wówczas nad 326, Denon pma 1500, tu wybór jest znacznie szerszy. 

Co do kolumn to raczej obstawial bym mąkę podłogowki jak elac fs77, magnat quantum 675, serię quantum 5, klipsch w wersji F1, czy standardowo tannoy F4.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnat od niedawna robi aktywne kolumny. Ale wzmacniacze robił już wcześniej. Na niemieckich stronach znajdziesz zapewne opinie. W Polsce marketing jest przeciętny.

Co nie oznacza że nie można brać ich pod uwagę.

Kolumny typu Sonos nie wyjdą tanio a pamiętaj że to jednak system multiroom a nie odsłuch stereo. Będzie ok, ale to nie ten sam poziom jednak.

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...