Skocz do zawartości

Zestaw stereo do ok 2000 (max 2200)


panpanda

Recommended Posts

Od razu mówię że nie mam jak niestety zwiększyć budżetu.

Poszukuje zestawu do 2000(max2200) mój pokój ma +-13metrów kwadratowych
słucham głównie hip-hopu ale też rock i muzykę klasyczną ( wiem to sie nie zgrywa :P )
chciałbym puszczać muzykę przez telefon lub laptopa.
lubię bas i ciepłe brzmienie z zestawu bym korzystał tylko do muzyki
preferuje używanie rzeczy i z takich aktualnie szukałem
zestaw jaki wymyśliłem to tannoy r2 lub m4 myślałem tez nad jakimiś monitorami ale lobie głośną muzykę i bas więc nie wiem czy to się zgra
z wzmacniaczem Pioneer a30 i Yamaha WXAD-10
lub też amplituner ONKYO TX-8150
ale wolałbym się poradzić bardziej doświadczonych po ja jestem taki laik w tych sprawach .
od razu dzięki za pomoc.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet niewielki, musisz popatrzeć coś z używanych,za tą cenę z używanych da radę w miarę dobrego kupić,musisz sam poszukać po portalach sprzedażowych,jezeli coś wpadnie Ci w oko to popatrz jaki stan i ile lat ma,spisz na kartce i potem popatrz opinie w necie,staraj się kupować od zwykłych osób, nie od handlarzy, musisz być czujny czy nie było nic grzebane,potem jak coś znajdziesz to na forum tu zapytaj jeszcze,lub to co q21 Ci napisał że się zmiescisz w budżecie z nowymi w jego propozycji :-) pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, panpanda napisał:

@S4Home mam możliwość kupienia a30 za 800 zł prawie nowego od kolegi dlatego się nad nim zastanawiałem yamahę za to za 500 i zostaję mi 700-900 na kolumny więc zdaje mi się że starczy na m2 lub r2

To bierz!

Śmiało bierz ta elektronikę. Nic lepszego z nowszych nie znajdziesz. Chyba że szukamy mocno używane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...